Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukuję artu.

Go down 
+7
Dżem
Audrey
Momoiro
Take
Matthew
Keira
Czarny Wilk
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Momoiro
Monstrum

Momoiro


Female Dołączył : 14/04/2013
Liczba postów : 14
AKATSUKI : Informatorka.
Godność : Momoiro Rose
Wiek : wizualnie 15-16 Emmm... Abo mniej?
Rasa : Monstra
Orientacja : Bi
Wzrost i waga : 155cm i 33kg
Partner : Chcesz zostać zjedzony, czy przerobiony na żarcie dla psów?
Pan/Sługa : hahahahahahahahahahahahaha
Znaki szczególne : WSZYSTKO! xD
Ekwipunek : Plecak w kształcie kota, w w nim:
Gggggggllllllliiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnaaaa i PSP
Bestia : Nicetactus - Rudolf.

Poszukuję artu. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję artu.   Poszukuję artu. - Page 2 EmptyWto Cze 11, 2013 5:27 pm

Emmm. No to ja bardzo bym prosiła o wyszukanie jakieś młodej, słodziutkiej dziewczynki. Najlepiej aby miała niebieskie oczka, blond lub jasno brązowe włosy, ich długość jest mi obojętna. Emmm... To chyba na tyle. A i byłabym bardzo wdzięczna, gdyby potem ten art został obrobiony (Mi PS nie działa T.T)
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Poszukuję artu. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję artu.   Poszukuję artu. - Page 2 EmptySro Cze 12, 2013 12:46 pm

Młoda, słodziutka dziewczynka w blondzie? A nie może być SeeU, którą aktualnie masz na avie? Ona jest megaurocza...
x x

Albo może MAYU?; x x x x
Shokuhou Misaki: x x
Tsukumo: x


Fuh. Jeszcze mogę poszukać.
Powrót do góry Go down
Momoiro
Monstrum

Momoiro


Female Dołączył : 14/04/2013
Liczba postów : 14
AKATSUKI : Informatorka.
Godność : Momoiro Rose
Wiek : wizualnie 15-16 Emmm... Abo mniej?
Rasa : Monstra
Orientacja : Bi
Wzrost i waga : 155cm i 33kg
Partner : Chcesz zostać zjedzony, czy przerobiony na żarcie dla psów?
Pan/Sługa : hahahahahahahahahahahahaha
Znaki szczególne : WSZYSTKO! xD
Ekwipunek : Plecak w kształcie kota, w w nim:
Gggggggllllllliiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnaaaa i PSP
Bestia : Nicetactus - Rudolf.

Poszukuję artu. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję artu.   Poszukuję artu. - Page 2 EmptyPią Cze 14, 2013 9:40 pm

Omnomnom! Giiilbuś dziękuuję ^.^ Mayu fajna
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Poszukuję artu. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję artu.   Poszukuję artu. - Page 2 EmptySob Cze 15, 2013 7:31 am

Uhum. Szukać czegoś jeszcze? Bo w sumie i tak nie mam nic do roboty w weekend [prócz pisania tryliarda postów].
Powrót do góry Go down
Audrey
Monstrum

Audrey


Female Dołączył : 06/04/2013
Liczba postów : 164
AKATSUKI : Szarak.
Godność : Audrey. Tyle. Legendy głoszą, że miała na nazwisko Sayuki, ale się nie przyznaje...
Wiek : 16 latek wizualnie. W rzeczywistości kilkanaście lat więcej.
Rasa : Potworzyna zwana Monstrum, o wielu twarzach...
Orientacja : Utrzymuje, że jest aseksualna.
Wzrost i waga : 156/35
Aktualny wygląd : Czerwone soczewki, czarny top, o wiele za duża bluza w czarno-białe, poziome pasy, sięgająca do połowy ud, czarne, cienkie rajstopy, czarne glany (20 dziurek, czyli trochę poniżej kolan).
Ekwipunek : Rewolwer z pełnym magazynkiem, jakieś drobne w pseudo-portfelu, komórka, książka, puchacz indyjski, o imieniu Lawrence, przemierzający świat na jej ramieniu, sztylety i parę niepotrzebnych papierów w kieszeniach
Inne : Ideologia Audrey głosi, iż klerykalna zaraza jest wytworem szatana...
Obrażenia : Na brzuchu szwy w kształcie "X", pełno blizn i trwałych szwów na nadgarstkach, kilka maleńkich szwów i blizn na nogach (z przeważeniem prawej), często kaszle krwią, lub leci jej z nosa.
Multikonta : Feliks.
Fabularnie : Arthur. / Patrol Akatsuki.

Poszukuję artu. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję artu.   Poszukuję artu. - Page 2 EmptyPon Lip 08, 2013 6:56 pm

Odświeżę temat~
Poszukuję czegoś w stylu Drey, naturalnie. Kolor oczek totalnie obojętny, mogę sobie przekolorować, no ale jeśli już to mogą być wyrazisto niebieskie, prawie dające po oczach. Kolor włosów brązowy, ewentualnie rudy. Musi wyglądać... tak Dreyowo. D: Żadnego zacieszania, żadnego płakania. Najlepiej z obojętnością na ryjcu. Postać musi być w miarę neutralna, o. Zbyt wielkich wymagań to nie mam, ale... no powinien wyglądać jak Drey. ;-; I powinien wyrażać ten jej dziwny i pokręcony charakter.
No i pomijając oczywiście Makise Kurisu, bo ją znam, ale... Well, nie podoba mi się zbytnio.
Powrót do góry Go down
Dżem
Świeże Mięso

Dżem


Dołączył : 08/07/2013
Liczba postów : 5
Godność : Alessandra Dżem Beznazwiska
Wiek : No to chyba XXI jest, co nie, idioci?
Rasa : Spooks
Orientacja : Podobno wszystkim się zadowoli
Wzrost i waga : 159/49
Partner : Ledwo potrafi zadbać o siebie, więc nie wymagajcie buziaczków i trzymania za łapkę, bo prędzej czy później będziesz ją miał złamaną
Pan/Sługa : Czekolada nie zadaje pytań - czekolada rozumie / cały świat
Znaki szczególne : Blizna na skroni oraz oczy, które emitują dziwną błękitną poświatą
Aktualny wygląd : Koronkowa bielizna. Czarna koszula mgiełka bez rękawów, obcisłe jeansy z wysokim stanem, których nogawki wpuszczone są w skórzane oficerki z trzema klamrami na boku. Na nadgarstkach zegarek oraz złota bransoletka.
Ekwipunek : Batonik kokosowy as always
Inne : A po mordzie chcesz? Niskie to, ale ma odrzut.
Obrażenia : Kilka zadrapań na rękach (za bardzo lgnie do dzikich kotków, łezka)
Multikonta : -
Fabularnie : -

Poszukuję artu. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję artu.   Poszukuję artu. - Page 2 EmptyPon Lip 08, 2013 10:40 pm

No szukam i pięknie ładnie proszę o coś, bo wszystko co mam zapisane na lapku i w favach na różnych stronach to już starocie. Dawno już nie szukałam niczego na 0chanie czy pixivie, dlatego może ktoś miły mógłby mi pomóc? Otóż poszukuję dla swojego Dżema kochanego jakiejś babki. Nie dziecka, tylko takiej jakieś stonowanej pannicy z rudymi bądź czerwonymi włosami. Może być również coś innego pięknego, bo czarno-białe mogę zrobić i będzie stykać. No oczka to też bez różnicy, bo to da się wszystko zmienić. Chodzi mi głównie może o jakieś postacie ładne albo stronki z obrazkami. Nie wiem. Chyba, że ktoś coś ładnego naprawdę znalazł kiedyś i chce się podzielić. Wszystko przyjmę. Trochę powybrzydzam, wiadomo, ale może ktoś coś???? :DDDD
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Poszukuję artu. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję artu.   Poszukuję artu. - Page 2 EmptyWto Lip 09, 2013 12:32 pm

Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Poszukuję artu. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję artu.   Poszukuję artu. - Page 2 EmptySro Lip 17, 2013 8:42 am

Okej, mam problem. I to taki dość potężny. Nie mogę znaleźć ładnego artu na av. Tym razem nie dla Gilberta (i tak nie ma twarzy xd) tylko dla... Dokatte. Jeśli komuś się będzie chciało, to szukam kogoś pokroju Okity z Hakuouki. Takie roztrzepane włosy. Może być wesoły, smutny, wściekły, z tłem lub bez. Wszystko mi jedno. O dziwo wolałbym, żeby to nie był żaden art yaoi/shounen-ai.
Powrót do góry Go down
Nila
Świeże Mięso




Female Dołączył : 28/07/2013
Liczba postów : 1
Godność : Nila
Wiek : Wizualnie 17
Rasa : Muzykantka
Orientacja : Biseksulna
Wzrost i waga : 163cm i 51kg

Poszukuję artu. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję artu.   Poszukuję artu. - Page 2 EmptyNie Lip 28, 2013 4:21 pm

Szukam oczywiście jakiegoś avataru. Ja zazwyczaj nie mam cierpliwości do szukania, więc nic nie umiem znaleźć. Prosiłam bym aby dziewczyna miała rude bądź czarne włosy. Oczy koloru turkusowego. Obojętne jest mi tło czy też mimika twarzy. Wielkich wymagań nie stawiam i mam nadzieję, że komuś się będzie chciało wyszukać avka. Z góry dzięki ^^
Powrót do góry Go down
Naiane
Złodziejka Snów

Naiane


Female Dołączył : 28/07/2013
Liczba postów : 3
Godność : Naiane.
Wiek : osiemnaście lat.
Rasa : nocna mara.
Orientacja : hetero.
Wzrost i waga : 156 cm, 45 kg.

Poszukuję artu. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję artu.   Poszukuję artu. - Page 2 EmptyNie Lip 28, 2013 11:41 pm

A ja mam taką wieeelką prośbę - jako że nie znam się w ogóle na szukaniu artów, jedyne co znam to deviantArt, który już przekopałam (albo tak mi się wydaje) i wciąż kicha - może ktoś miałby chwilę czasu wolnego i przy okazji nieźle by się nudził i znalazłby mi kogoś? Chodzi mi o dziewczynę, najlepiej o ciemnych włosach, z czymś takim psychicznym w sobie.
Powrót do góry Go down
Kana
Wybuchowy Dziwak

Kana


Dołączył : 24/08/2013
Liczba postów : 19
Godność : Katherine Alice Nancy Andromeda... i tak dalej. Kana.
Wiek : 15
Rasa : Cukierkowy rozrabiaka~ :3
Orientacja : Bi~ >3<
Wzrost i waga : 155 (160 cm w butach), 35 kg
Partner : Brak... samotna duszyczka ;-;
Pan/Sługa : Dawniej Mana, teraz Jester. <3 Sługi brak~
Znaki szczególne : Włosy różowe, przechodzące w niebieski i na końcu błękitny, dodatkowo pasma w tych kolorach na grzywce. Pod prawym okiem małe, różowe serduszko.
Aktualny wygląd : Klik~!
Ekwipunek : Cukierki, lizaki, żelki, ciastka, czekoladki...
Obrażenia : ---
Fabularnie : Wolna~

Poszukuję artu. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję artu.   Poszukuję artu. - Page 2 EmptyNie Sie 25, 2013 8:16 pm

-Aya Dravis~
Hop!
Hop!
Hop!
Hop!
-Celestria Ludenberg
Hop!
Hop!
Hop!
-Fukawa Touko
Hop!
Hop!
Hop!
-Alice z Alice Madness Returns
Hop!
Hop!
Hop!
Hop!
-Shameimaru Aya
Hop!
Hop!
Hop!
Hop!

Jak podasz dokładniej kogo potrzebujesz to mogę jeszcze poszukać :3
Powrót do góry Go down
Shevan
Cudotwórca

Shevan


Male Dołączył : 29/08/2013
Liczba postów : 31
Godność : Jack Rachel
Wiek : Wizualny: 19; Jako potwór: ???
Rasa : Zabawka
Orientacja : Hetero
Wzrost i waga : 180 cm; 56 kg
Znaki szczególne : Czerwone, nienaturalne oczy • czarne skrzydła wydziarane na łopatkach • umięśniony brzuch • zazwyczaj chłodna mina i brak oznak szczęścia •
Aktualny wygląd : Czarne jeansy • Skórzana, czarna kurtka • Biały t-shirt • Szare soczewki • Czarne glany • Naszyjnik z odwróconym krzyżem •
Ekwipunek : Telefon • Fajki • Zapalniczka • Obrzyn • Klucze • Pieniądze • Słuchawki •
Inne : KontaktHistoriaRelacjepierwotna forma
Fabularnie : Ulica z Straganami || ---

Poszukuję artu. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję artu.   Poszukuję artu. - Page 2 EmptySob Sie 31, 2013 9:26 am

No to teraz ja.
Szukałam wiele godzin jakiegoś chłopaka anime i NIE UMIEM ZNALEŹĆ ŻADNEGO. Albo jest ono kolorowe, albo chłopak jak dziecko wygląda....

Tak więc chłopak na zdjęciu powinien mieć ciemne włosy, jakieś ładne oczy (niebieckie, zielone, brązowe, szare etc.) no i dobrze by było gdyby się nie uśmiechał. Zdjęcie utrzymane w mrocznym klimacie. Nie napakowany jak jakieś bydle. Jeśli by miał odsłonięty brzuch czy coś to żeby był kaloryfer. To w sumie chyba wszystko.
Powrót do góry Go down
Keira
Krwiopijca

Keira


Female Dołączył : 24/05/2013
Liczba postów : 62
AKATSUKI : Łowczyni
Godność : Keira
Wiek : Wizualnie 19 lat
Rasa : Szkarłatny krwiopijca
Orientacja : Heteroseksualna
Wzrost i waga : 172cm i 58kg
Znaki szczególne : Długie kły oraz czarny, kot, dachowiec, który prawie w ogóle nie odstępuje swojej pani
Aktualny wygląd : Złota bransoletka z wzorem księżyca, chusta ze znakiem Akatsuki. (Reszta w podpisie)
Ekwipunek : Scyzoryk, pogięta kartka z planami jakiegoś budynku.

Poszukuję artu. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję artu.   Poszukuję artu. - Page 2 EmptyWto Wrz 03, 2013 6:07 pm

Znowu ja. Tak więc szukam jakieś dziewczyny z brązowymi włosa do ramiom, ewentualnie mogą być nieco dłuższe. Obojętnie jaką będzie miała mimikę twarzy byle nie była za bardzo przesłodzona itp. I jeszcze zaznaczam, że kolor oczów fioletowy.
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Poszukuję artu. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję artu.   Poszukuję artu. - Page 2 EmptyWto Wrz 03, 2013 6:50 pm

Keira, a... Aisaka Taiga?


EDIT: Ale ona ma średnie arty, yh. Może oprócz tego... To chwila. Zaraz przejrzę jakieś inne postacie. A co do oczu - zawsze można zmienić. One są akurat najmniejszym problemem.
Powrót do góry Go down
Shevan
Cudotwórca

Shevan


Male Dołączył : 29/08/2013
Liczba postów : 31
Godność : Jack Rachel
Wiek : Wizualny: 19; Jako potwór: ???
Rasa : Zabawka
Orientacja : Hetero
Wzrost i waga : 180 cm; 56 kg
Znaki szczególne : Czerwone, nienaturalne oczy • czarne skrzydła wydziarane na łopatkach • umięśniony brzuch • zazwyczaj chłodna mina i brak oznak szczęścia •
Aktualny wygląd : Czarne jeansy • Skórzana, czarna kurtka • Biały t-shirt • Szare soczewki • Czarne glany • Naszyjnik z odwróconym krzyżem •
Ekwipunek : Telefon • Fajki • Zapalniczka • Obrzyn • Klucze • Pieniądze • Słuchawki •
Inne : KontaktHistoriaRelacjepierwotna forma
Fabularnie : Ulica z Straganami || ---

Poszukuję artu. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję artu.   Poszukuję artu. - Page 2 EmptySro Wrz 04, 2013 6:20 pm

Powrót do góry Go down
Keira
Krwiopijca

Keira


Female Dołączył : 24/05/2013
Liczba postów : 62
AKATSUKI : Łowczyni
Godność : Keira
Wiek : Wizualnie 19 lat
Rasa : Szkarłatny krwiopijca
Orientacja : Heteroseksualna
Wzrost i waga : 172cm i 58kg
Znaki szczególne : Długie kły oraz czarny, kot, dachowiec, który prawie w ogóle nie odstępuje swojej pani
Aktualny wygląd : Złota bransoletka z wzorem księżyca, chusta ze znakiem Akatsuki. (Reszta w podpisie)
Ekwipunek : Scyzoryk, pogięta kartka z planami jakiegoś budynku.

Poszukuję artu. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję artu.   Poszukuję artu. - Page 2 EmptyPią Wrz 06, 2013 6:39 pm

Dzięki za wasze starania. ^^ Najbardziej podoba mi się http://www.zerochan.net/384735. Oczywiście przyjmę jeszcze inne propozycję. XD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Poszukuję artu. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poszukuję artu.   Poszukuję artu. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukuję artu.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Poszukuję...
» Poszukuję pana/sługi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 

 :: Avatarnie
-
Skocz do:  
_______________________