Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Co aktualnie czytasz?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
7.
Nieczystość

7.


Dołączył : 03/04/2013
Liczba postów : 124
Godność : Samael.
Wzrost i waga : 198 cm | 76 kg
Aktualny wygląd : Misja: Czarny t-shirt, na który narzucona jest czarna, rozpięta bluza z kapturem. Czarne bojówki z przewieszonymi łańcuchami na bokach, włożone w wysokie za kostkę, niezasznurowane, ciężkie buty. Na nadgarstkach rzemienie oraz jednorzędowa pieszczocha.
FUNKCJE : The Baddest Admin; Strażnik Elementu Otchłani.

Co aktualnie czytasz? Empty
PisanieTemat: Co aktualnie czytasz?   Co aktualnie czytasz? EmptyCzw Kwi 04, 2013 7:10 pm

Warte polecenia? Czy może lepiej odpuścić? Jak wrażenia?
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Co aktualnie czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: Co aktualnie czytasz?   Co aktualnie czytasz? EmptyPon Cze 10, 2013 7:15 pm

Aktualnie skończyłem czytać Ściganego, którego autorem jest Simon Kernick i... wrażenie świetne. Autor tak bosko to opisał, że na końcu aż zapałałem sympatią do głównego bohatera, a to u mnie nie zdarza się zbyt często. Właściwie to nigdy. I ich charaktery, reakcje, oni cali byli tacy prawdziwi... ludzcy... niesamowite.


A w chwili obecnej zabrałem się za trzeci tom Anioła Nocy, Brent'a Weeks'a. Owwww, Kylar...
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Co aktualnie czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: Co aktualnie czytasz?   Co aktualnie czytasz? EmptyCzw Sie 01, 2013 10:49 pm

Rany, widzę, że temat pęka w szwach. Potrzebujemy nowych nici. Siostro, igła! A tak na poważnie: skończyłem niedawno wyżej wymienionego Anioła Nocy, trzecią część, czyli Poza Cieniem. Autor ma tak śmiesznie prosty styl pisania, że mi się spodobało. Serio. Niezła fabuła, genialny świat, bohater, który miał swoje zalety, ale miał również wady. Była miłość, świetne walki (no genialne ;-;), potwory, dobre zło i złe dobro. Nie lubiłem Elene... była zbyt... zbyt nieskazitelna, tak to nazwijmy. Wiecznie piękna, dobroduszna, miłosierna, cierpliwa... bleh. Nie znoszę takich aniołów. Za to Vi była całkiem w porządku, jak na... jak na kobietę, o. Ale najbardziej podobała mi się postać Wilka. Co ja poradzę, że mam słabość do takich bohaterów? I wcale nie ze względu na jego i--... pseudonim.

A aktualnie zabrałem się za Siewcę Wiatru, Kossakowskiej. Książka pożyczona od Arthura... jakieś... nie wiem... z pół roku temu? Ale zawsze mi coś wyleciało, nagle chwytałem za inną pozycję... i tak jakoś zleciało. Teraz wytrwam. ._.
Powrót do góry Go down
Shevan
Cudotwórca

Shevan


Male Dołączył : 29/08/2013
Liczba postów : 31
Godność : Jack Rachel
Wiek : Wizualny: 19; Jako potwór: ???
Rasa : Zabawka
Orientacja : Hetero
Wzrost i waga : 180 cm; 56 kg
Znaki szczególne : Czerwone, nienaturalne oczy • czarne skrzydła wydziarane na łopatkach • umięśniony brzuch • zazwyczaj chłodna mina i brak oznak szczęścia •
Aktualny wygląd : Czarne jeansy • Skórzana, czarna kurtka • Biały t-shirt • Szare soczewki • Czarne glany • Naszyjnik z odwróconym krzyżem •
Ekwipunek : Telefon • Fajki • Zapalniczka • Obrzyn • Klucze • Pieniądze • Słuchawki •
Inne : KontaktHistoriaRelacjepierwotna forma
Fabularnie : Ulica z Straganami || ---

Co aktualnie czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: Co aktualnie czytasz?   Co aktualnie czytasz? EmptySob Sie 31, 2013 9:37 pm

Aktualnie czytam Gone Zniknęli autorstwa Michaela Grant'a. W sumie to... kurwa no zajebiste to jest! Fabuła jest powalająca, czyta się szybko i strasznie wciąga. Gdybym mogła (i chciała) to bym to przeczytała w dwa dni, ale skoro nie chcę żeby się książka skończyła to czytam to wolno. Nienawidzę jak się książka kończy, szczególnie taka, którą kocham. Szczególnie gdy nie mam dalszych części ...

A wracając do książki to:

"W mgnieniu oka
znikają dorośli
Nauczyciele. Policjanci. Lekarze.
Rodzice...

Zostają nastolatki. Dzieci. Niemowlęta
Milkną telefony. Nie działa Internet.
Nie ma telewizji.

Nikt nie wie, co się stało...
Pomoc nie nadchodzi.

Czas ucieka.
W dniu swoich piętnastych urodzin znikniesz.
Tak jak oni."

Polecam także Siewce Wiatru i kolejne części pt. Zbieracz Burz tom I i II.
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Co aktualnie czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: Co aktualnie czytasz?   Co aktualnie czytasz? EmptySob Sie 31, 2013 10:05 pm

Przeczytałem Siewcę. Podobało mi się... w miarę. Pewnie wielu zdziwię i przyprawię o pukanie się w czoło, ale mimo wszystko, książka, bohaterowie, nawet sama fabuła szczególnie mnie nie urzekła. Owszem, Kossakowska nieźle to przedstawiła. Zatarła idealistyczny obraz bożych piesków. To nie są słabe, obrzydliwie dobre postacie (lub, co gorsze chyba, obrzydliwie dobre i SILNE postacie). One są po prostu troszeczkę lepsze od tych złych, które — wbrew pozorom — również nie są przesadnie okrutnymi i bezwzględnymi gwałcicielami i mordercami. Może ja tego po prostu nie dostrzegłem? Może zbyt mało się wczytywałem? Może to ze mną jest coś nie tak? Albo może po prostu i zwyczajnie miałem zbyt wygórowane oczekiwania, bo osoby, które sięgnęły już po tę pozycję, strasznie mi ją zachwalały, więc wyobrażałem sobie sam Pan wie jak wiele. Żeby jednak nie było — nie uważam, że czas włożony w przeczytanie Siewcy Wiatru był stracony! Daimon miał swoje wady, ale był jedną z moich ulubionych postaci (dopóki się nie zakochał, co tu kryć). Podobała mi się też postać Drake`a (i tego jego... kumpla. Właściwie dwóch. Kamaela oraz... tego, który go uratował, którego imienia już nie pamiętam, huh) i Gabriela. Asmodeusz też był niezły, jak na tego złego. Nie wiem właściwie czego oczekiwałem. Chyba troszkę więcej brutalności. Zabrakło mi dreszczy i uczucia, że gdzieś rzeczywiście jest osoba, która podważa innemu człowiekowi oko łyżeczką. Zamiast tego mam coś na zasadzie: „syf, malaria, armagedon, ale szczegóły sobie dopowiedzcie”.

Aktualnie zabieram się za Cmętarz Zwieżąt, S.King`a. Rany... jak mnie palce rozbolały od tych błędów. xD"

Shev, rany... przez ciebie aż skombinuję sobie skądś tę serię. ._.
Powrót do góry Go down
Shevan
Cudotwórca

Shevan


Male Dołączył : 29/08/2013
Liczba postów : 31
Godność : Jack Rachel
Wiek : Wizualny: 19; Jako potwór: ???
Rasa : Zabawka
Orientacja : Hetero
Wzrost i waga : 180 cm; 56 kg
Znaki szczególne : Czerwone, nienaturalne oczy • czarne skrzydła wydziarane na łopatkach • umięśniony brzuch • zazwyczaj chłodna mina i brak oznak szczęścia •
Aktualny wygląd : Czarne jeansy • Skórzana, czarna kurtka • Biały t-shirt • Szare soczewki • Czarne glany • Naszyjnik z odwróconym krzyżem •
Ekwipunek : Telefon • Fajki • Zapalniczka • Obrzyn • Klucze • Pieniądze • Słuchawki •
Inne : KontaktHistoriaRelacjepierwotna forma
Fabularnie : Ulica z Straganami || ---

Co aktualnie czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: Co aktualnie czytasz?   Co aktualnie czytasz? EmptySob Sie 31, 2013 10:52 pm

Siewca jest jedną z moich ulubionych książek. W sumie dlatego, że bardzo lubię wątki fantastyki, anioły, demony, pierdoły i czary mary. Bardzo lubie postać Daimona, ale tak jak i ty, do momentu aż się zakochał. Potem stał się taki... dziwny.. Tylko Hija, Hija i Hija. Ble... nienawidziłam tej baby szczególnie za to, że zabiła mi Daimona. To znaczy jego normalne "ja".

Jeśli chcesz skombinować sobie całą serie to... troche dużo tego.
Jest aż sześć faz. Niepokój, głód, kłamstwa, plaga, ciemność, światłość.

Ogółem z tego, co mi mówiła koleżanka to książka bardzo fajna. Ona przeczytała już chyba do 4 lub 5. W niepokoju opisywane jest co się stało, dociekanie dlaczego, przejmowanie władzy i takie tam. W fazie II głód jest opisany... no głód w sumie. Tyle wiem, że dzieci wyżarły słodycze, mięcho się zepsuło i nie mają co wcinać.
Dalej to nie wiem, ale w którejś części ludzie kaszlą tak mocno, ze wymiotują aż swoje płuca <3 yay!
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Co aktualnie czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: Co aktualnie czytasz?   Co aktualnie czytasz? EmptyNie Wrz 01, 2013 8:48 am

Znaczy, ja nie mówię, że miłość jest zła czy coś. Ale prawda jest taka, że w książkach najczęściej to straszliwie psuje postacie. Tak samo było w Aniele Nocy, niestety. Kylar był zarąbisty... dopóki nie zaczął na każdym kroku wzdychać i jęczeć na temat Elaine... Jasne, miał swoje dobre momenty, a podanie mi na tacy zapłaty, jaką ponosił za powrót do życia to było coś, co mi się cholernie spodobało. Tylko... no, kurde. Te baby najczęściej przeszkadzają jednak. Robi się z nich takie pierdoły. Ceniłem Viv z Anioła, bo to była kobieta, która na dzień dobry powie ci: „spierdalaj” i nie jest uosobieniem wszystkich cnót. Była bardziej prawdziwa, mimo wszystko. ._. I to samo było w Siewcy. Kurde, Daimon miał takie zgniłe podejście do wszystkiego, że to aż cieszyło. I nagle ta Hija. I nagle myśli stały się kobaltowe, nagle kwiatki trzeba ochraniać, drzewa ratować, głodowi zapobiec... nie. To mi zniszczyło całą radość z czytania.

Cytat :
mięcho się zepsuło
APOKALIPSA. D:

I na ogół nie chwytam po takie długie serie, ale... wydaje się strasznie ciekawe. ._.
Powrót do góry Go down
Shevan
Cudotwórca

Shevan


Male Dołączył : 29/08/2013
Liczba postów : 31
Godność : Jack Rachel
Wiek : Wizualny: 19; Jako potwór: ???
Rasa : Zabawka
Orientacja : Hetero
Wzrost i waga : 180 cm; 56 kg
Znaki szczególne : Czerwone, nienaturalne oczy • czarne skrzydła wydziarane na łopatkach • umięśniony brzuch • zazwyczaj chłodna mina i brak oznak szczęścia •
Aktualny wygląd : Czarne jeansy • Skórzana, czarna kurtka • Biały t-shirt • Szare soczewki • Czarne glany • Naszyjnik z odwróconym krzyżem •
Ekwipunek : Telefon • Fajki • Zapalniczka • Obrzyn • Klucze • Pieniądze • Słuchawki •
Inne : KontaktHistoriaRelacjepierwotna forma
Fabularnie : Ulica z Straganami || ---

Co aktualnie czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: Co aktualnie czytasz?   Co aktualnie czytasz? EmptyNie Wrz 01, 2013 1:28 pm

Czarny Wilk napisał:
Daimon miał takie zgniłe podejście do wszystkiego, że to aż cieszyło. I nagle ta Hija. I nagle myśli stały się kobaltowe, nagle kwiatki trzeba ochraniać, drzewa ratować, głodowi zapobiec... nie. To mi zniszczyło całą radość z czytania.
Dokładnie ._. Daimon miał być dupkiem z sarkastycznym podejściem, a Hija zrobiła z niego pierdołę jak ty to powiedziałeś.

Długie serie są... no długie i na ogół bardzo rozbudowane. Może pożrę całą tę serię, ale no cóż. E-booków nienawidzę. Ja lubie mieć książkę w rękach, a nie lampić się kolejne pare godzin w komputer, od którego chcę się oderwać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co aktualnie czytasz? Empty
PisanieTemat: Re: Co aktualnie czytasz?   Co aktualnie czytasz? Empty

Powrót do góry Go down
 
Co aktualnie czytasz?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 

 :: Literatura
-
Skocz do:  
_______________________