Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Niewidok - yes or no?

Go down 
+12
Lion
Audrey
Despair
Arthur
Sunshine
Vellard
Teruv
Judasz
Take
The Black Dahlia
Antharas
Czarny Wilk
16 posters
AutorWiadomość
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptyPon Sie 26, 2013 9:47 pm

Właściwie jestem ciekaw, ile osób wyrazi swoją opinię. W mini propozycjach stale te same osoby, a z doświadczenia wiem, że w kwestii ankiet, ludzie są bardziej chętni do wypowiadania się. Mniej do roboty. Toteż:

    Jesteś za tym, by znieść możliwość siedzenia na niewidoku? Przeciw? Jest ci to obojętne? Wypowiedz się. Dla jasności - owszem, można napisać jedynie krótkie "za"/"przeciw"/"nie mam zdania", bez esejowych wyjaśnień, argumentowania. Głosujemy jednym kontem.
Start.
Powrót do góry Go down
Antharas
Łowca Potworów

Antharas


Male Dołączył : 18/06/2013
Liczba postów : 376
WELSCH DRAGON : Archont
Godność : Antharas Van Halisha
Wiek : 34 lata
Rasa : Człowiek
Orientacja : Heteroseksualna
Wzrost i waga : 190 cm/70 kg
Partner : Nikt inny jak... Taiga
Pan/Sługa : Sługa: Vellard, czyli gościu od papierkowej roboty.
Znaki szczególne : Czerwone włosy, dziwny strój (patrz avek), dziwny kapelusz, niebieskie prawe oko i zielone lewe
Aktualny wygląd : Taki strój jak na avku + czarny kapelusz z szerokim rondem. Nosi jeszcze czarne spodnie oraz buty wojskowe.
Ekwipunek : Magiczna kusza oraz bełty (w plecaku), pieniądze i klucze do mieszkania, jakieś dokumenty osobiste no i telefon komórkowy.


Inne : Ostrze WC Muramasa noszone na plecach. Karta wstępu do kryjówki organizacji
Obrażenia : Na razie tylko blizny na twarzy (podbródek i okolice policzków) po licznych polowaniach na potwory i nie tylko.
Multikonta : Jetstream
FUNKCJE : Mistrz Gry.

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptyPon Sie 26, 2013 9:52 pm

Jestem za zniesieniem niewidoku. Utrudnia to pracę MG oraz też nie widzę większego sensu istnienia. Skoro nie mamy ochoty z kimś rozmawiać to po prostu nie gadamy, a nie siedzimy na niewidoku że niby nas nie ma.


Ostatnio zmieniony przez Antharas dnia Pon Sie 26, 2013 10:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
The Black Dahlia
Nightmare Night

The Black Dahlia


Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 167
Godność : Amarth Shetani Skoir-Arato
Rasa : Noc.
Wzrost i waga : 172 cm | 36 kg
Znaki szczególne : Ucieleśnienie nocy. Wyjątkowo jasne, błękitne oczy; tatuaże [plecy, kark, udo, wierzch dłoni]; trzy blizny pod lewym okiem.
Aktualny wygląd : Takanori: Czarna bluzka z długim rękawem, na nią narzucona skórzana, wzmacniania kurtka z doczepioną do naramiennika flagą republiki podzieloną na trzy pasy. Wąskie, przylegające spodnie, przeszyte skórą. Trapery do połowy łydki, niezawiązane. Szpada przy pasku. | Mio - Czarna Rudera | Misja - Witch House
Ekwipunek : Szpada, paczka papierosów, zapalniczka, pieniądze.
Inne : Lodowata władczyni z dystyngowanym skurwysyństwem w oczach.
Bestia : Feniks - Valor; Reikon - Vernon

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptyPon Sie 26, 2013 9:56 pm

P r z e c i w.

Jeśli jest ta opcja, to po to by korzystać. Zresztą, argumenty przedstawiałam już wielokrotnie i nie będę się powtarzać. Przypomnę tylko - jest wiele opcji sprawdzenia, czy ktoś był na forum, a skoro MG ma jakiś problem, niech rozwiązuje to z osobą grającą osobiście. Utrudnianie pracy MG to akurat bardzo nędzny argument dla mnie, bo jak ktoś nie chce - i tak nie odpisze. Chcecie poczytać więcej - uciekać do Mini propozycji.
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptyPon Sie 26, 2013 10:06 pm

Ja jestem za, tak jak Anth. Nie widzę sensu w kryciu się. Nie chcesz gadać? Huh? No to nie gadaj. Nikt cię z bicza nie strzeli. Dla mnie z kolei argument pokroju: "nie chcę, by widzieli, co robię" jest absolutnie nie na miejscu.
Powrót do góry Go down
Take
Niepohamowany Szał

Take


Dołączył : 03/04/2013
Liczba postów : 2307
GHOST : Zastępca
Godność : Takanori „Kitsune” Nishimura.
Wzrost i waga : 169 cm | 49 kilogramów.
Partner : I told you I`m gonna hold you down until you`re amazed, give it to you till you`re screaming my name, you stupid dog.
Pan/Sługa : - | Gilbert, Prawy, Mio, Leo, 7.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Szare, kocie oczy i wydłużone, mocne, zaostrzone, zwierzęce kły. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden. Wyraźna blizna pod lewym okiem, ciągnąca się od dolnej powieki do połowy policzka.
Aktualny wygląd : Daylight's End: klik; Nocna Republika (Shetani): klik; misje: klik; Think you're a dragon slayer: klik.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, w kaburze czarny rewolwer ASG z pełnym magazynkiem (6 naboi), komórka, pieniądze i scyzoryk.
Inne : Niezrównoważony psychicznie skurwiel. I ma widoczną malinkę na szyi...?
Obrażenia : Rozdarty, opatrzony lewy bok; liczne zadrapania na ciele, szczególnie na plecach (czyli good sex, bo Gilbert).
Bestia : Feniks ‒ Andromeda; Reikon ‒ Ryu.
FUNKCJE : Administracyjny Skurwiel; Mistrz Gry; Strażnik Elementu Otchłani.

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptyPon Sie 26, 2013 10:10 pm

Przeciw. Swoje nie–na–miejscu argumenty wyraziłem już wcześniej, huh.
Powrót do góry Go down
Judasz
Zmiennokształtny

Judasz


Male Dołączył : 30/05/2013
Liczba postów : 27
Godność : Judasz
Wiek : 25
Rasa : zmiennokształtny
Orientacja : nieokreślona
Wzrost i waga : 190/81
Znaki szczególne : wściekle rude włosy, czarna przepaska zakrywająca prawe oko, kilka tatuaży, nieodłączny papieros w ustach, rasizm przeplatany z ksenofobicznymi oporami względem kontaktów zarówno międzygatunkowych jak i w obrębie swojej rasy.
Aktualny wygląd : Szarawo-beżowa koszula niedopięta pod szyją. Długie, proste spodnie w kant przydające mu nikłej elegancji, ciemnoszara marynarka
Ekwipunek : Paskudne w smaku Lucky Strike, benzynowa zapalniczka. Rysik węgla brudzący wewnętrzną kieszeń spodni, kilka monet.
Multikonta : ...

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptyPon Sie 26, 2013 10:16 pm

PRZECIW

W sumie mi  to lotto, czy ktoś jest na niewidoku, czy nie. Jest rzeczą jasną, że odpisywać będzie kiedy jemu się zachce. W czym więc niewidok przeszkadza? Jestem MG i 'obsługuję' [hueh] dwójkę ludzi niewidzialnych, jednak nie robi mi to problemów. Jakie jeszcze inne utrudnienia może stwarzać? Ktoś ostatnio narzekał na 'fałszywe staty obecności, które nabijają multi'. Jeżeli danej osoby jedna, czy dwie postaci są na niewidoku, reszta zaś widzialna dla przeciętnego zjadacza chleba - czy tak nie jest nawet wygodniej?
Nie ogarniam tego tematu i robienia afery z niczego. Ludzie, skoro chcecie wnieść obywatelską inicjatywę w poprawianie forum, to zróbcie coś pożytecznego, a nie nakładacie łańcuchy na wolność userów.
Ja sama osobiście oświadczam, że jeżeli 'niewidok' stanie się nielegalny, to  ze wszystkimi moimi kontami lecę wam na pohybel i znikam, żeby straszyć zza kurtyny. Wszak pojawianie się na cb nie wchodzi w rachunek... Tak samo jak postowanie. Bo to wcale nie jest tak, że osoby 'ukryte' milczą. Pokazują się to tu, to tam... No i poza tym w sumie udzielają sie mało, bo taki ich urok.
Ramen.
Powrót do góry Go down
Teruv
Arlekin

Teruv


Dołączył : 14/04/2013
Liczba postów : 228
Godność : Eren Nicholas Teruv.
Wiek : Wygląda na 18, a nawet nieco ponad.
Rasa : Błazen.
Orientacja : Biseksualny.
Wzrost i waga : 174cm -> 53kg
Partner : WSTYDZĘ SIĘ.
Pan/Sługa : Nope/Nope.
Znaki szczególne : Zwyczajny... jeśli nie zacznie się odzywać.
Aktualny wygląd : Gilbert: Zwykły, czarny t-shirt bez żadnego nadruku, lekko rozdarty na lewym boku. Czerwone spodnie, podtrzymywane przez ciężki, brązowy pasek ze srebrną klamrą. Obydwie nogawki są umorusane w błocie, aż po same kolana i lekko porozdzierane ku dołowi. Na nogach trampki, również w nie najlepszym stanie. W uszach widać nagie dziury, acz w niektórych da się zauważyć kilka kolczyków. Generalnie wygląda jakby wyszedł z dziczy.
Faust, Suzana, Aron: Czarna, rozpięta koszula z podwiniętymi rękawkami do 3/4 długości. Pod spodem biały T-shirt z niezidentyfikowanymi napisami, układającymi się w jakiś śmieszny wzór. Spodnie o żywej, zielonej barwie. Wyglądają jakby były nowe. Czarne trampki. W uszach wyjątkowo pełen komplet kolczyków, zero nagich dziur. Na prawej ręce ma przewiązany ciemnobrązowy rzemyk. Coś al'a bransoletka.
Ekwipunek : Telefon komórkowy, monokl i sztuczne wąsy, pudełko igieł, jakiś ładny kamyk, buteleczka z czarnym atramentem i figurka konia z szachów (biała)
Inne : Ma pieska. Wabi się Kida.
Fabularnie : Salon -> Czarny Wilk || Sala spinelowa -> Faust, Suzana, Aron

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptyPon Sie 26, 2013 10:26 pm

Uważam, że ta cała afera jest bez sensu. Jakoś nigdy dotąd nie spotkałam się z tym, żeby któremuś MG nie podobała się opcja niewidoku na forum, bo chyba właśnie o Mistrzów tu chodzi. Skoro użytkownika nie widać to trudno. Przecież zawsze można odnieść się do możliwości napisania PW lub wyłapać takiego osobnika na cb, bo mimo wszystko wszyscy, którzy są "niewidzialni" czasami się tam pokazują. To, że gościa nie widać w Members connected during last 24 hours nie oznacza, że nie istnieje. Także moim skromnym zdaniem trzeba uszanować to, że ktoś lubi bawić się w ninję lub powietrze i tyle. Zresztą nie jestem w stanie wyobrazić sobie nicku "Takanori" w obecnych użytkownikach, bo przecież nigdy go tam nie było i fokle- ; ; dziwnedziwnedziwne <3 *Take nie mógł się powstrzymać* Kończąc: przeciw.
Powrót do góry Go down
Vellard
Łowca Potworów

Vellard


Male Dołączył : 12/07/2013
Liczba postów : 74
WELSCH DRAGON : Inkub.
Godność : Vellard Yurikov
Wiek : 25
Rasa : Ludzie
Orientacja : Hetero
Wzrost i waga : 185/65
Aktualny wygląd : To co na avatarze
Ekwipunek : smartfon, scyzoryk, pieniądze i klucze do mieszkania
Fabularnie : Wolny

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptyWto Sie 27, 2013 12:19 am

Jestem ZA. Skoro ktoś nie ma ochoty pisać to po co wchodzi na forum? Rozumiem tryb ninja na komunikatorach, ale forum? Jeśli chcesz pisać to wchodzisz, jeśli nie to nie. Jak czytam "jak ninja zniknie to przestanę wchodzić na forum" uważam za dziecinne. Jak chcesz to znikaj. Wchodzisz tutaj aby grać, a nie by się ukrywać. Jeśli chcesz sobie poczytać to po prostu się nie loguj i masz jakby niewidoka.
Powrót do góry Go down
Sunshine
Czarny Goniec

Sunshine


Male Dołączył : 28/07/2013
Liczba postów : 241
GHOST : Medyk
Godność : Promyczek
Wiek : wizualnie 19
Rasa : Szachy
Orientacja : biseksualna
Wzrost i waga : 178 cm; 52 kg
Partner : hehe... nie.
Znaki szczególne : fioletowe oczy; tatuaż na szyi; liczne kolczyki w uszach
Aktualny wygląd : minka ,,Całujcie Mnie Wszyscy w Dupę"; jeansy; czarne creepersy; skórzana kurtka i podkoszulek (aktualnie zdjęte); całe ciało, a także włosy lekko zabarwione na różowo
Ekwipunek : klucze; spluwa; sztylet, jak zwykle, w tylnej kieszeni; całkiem dobry humor
Obrażenia : kilka blizn zakrytych przez ubrania; ślad paznokci przy obojczyku
Fabularnie : Agito || ...

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptyWto Sie 27, 2013 7:00 am

Przeciw. Nie będę powtarzać argumentów, z tymi już wymienionymi się zgadzam, także...
Powrót do góry Go down
Arthur
Nocny Koszmar

Arthur


Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 137
AKATSUKI : Łowca.
Godność : Arturo Adrich di Cornelio da Firenze
Wiek : Datowanie węglem wskazuje na 1816 lat. A gapienie się w lustro mówi, że 16
Rasa : Mroczny
Orientacja : Wszystkogwałtny
Wzrost i waga : 146 cm i 29 kg
Partner : Rąsia? :c
Pan/Sługa : Gilbert | Ni ma :C
Znaki szczególne : Prawa ręka i lewa noga z metalu; nikły wzrost; kilka podłużnych blizn na brzuchu; ledwie widoczny tatuaż przedstawiający prawdopodobnie jakiś numer, na lewej ręce, tuż przed zgięciem łokcia
Aktualny wygląd : Audrey: ciemnoczerwona bluzka na ramiączka; ciemnoszare spodnie do kolan; stopy bose
Patrol Akatsuki: zwykła, czarna koszulka na krótki rękaw; długie, czarne spodnie; glany do pół łydki, oczywiście kolorystycznie dopasowane; czarny płaszcz sięgający mniej więcej do kostek, z głębokim kapturem narzuconym na głowę; dłonie ukryte w białych rękawiczkach; włosy rozpuszczone
Ekwipunek : Audrey: nic :c
Patrol Akatsuki: katana na plecach, kilka nożyków do rzucania w kieszeniach płaszcza, ostrze ukryte w prawym nadgarstku, telefon
Obrażenia : Pluje krwią z bliżej nieokreślonego powodu; parę śladów po cięciu się na lewym nadgarstku
Przestrzelone lewe udo, kula cały czas tkwi w ranie. Krwotok tymczasowo ograniczony.
Multikonta : Will, Vivi, Death, Shann, Nathaniel, Shi`nkahthara
Fabularnie : Audrey | Patrol

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptyPią Sie 30, 2013 3:31 pm

Jestem za. Absolutnie i całkowicie za zniesieniem. Dlaczego? Bo korzystają z tego admini. A akurat oni powinni być widoczni. I nie, nie obchodzi mnie, że gdzieś u góry są linki do ich profili. Powinni być widoczni i koniec. Poza tym, niewidok fałszuje statystyki. Wchodzi sobie jakiś ktoś nowy i patrzy, że jest jakoś tak maławo osób. Potem się nagle okazuje, że drugie tyle gdzieś się chowało po kątach.
Jeśli ktoś chce być niewidoczny, to niech się nie loguje. Takie ninjowanie jest kompletnie bez sensu. Admini i tak to widzą, jak się ma kogoś w liście znajomych, to oni też to widzą, a reszta ma tylko utrudnienie, jak potrzebuje na przykład wejść w czyjś profil (nie wiem... KP znaleźć nie może, czy coś, a chciałby zerknąć). Nie chcesz gadać? Nie gadaj. Nie chcesz, żeby cię widzieli? Nie wchodź. Tyle.
Powrót do góry Go down
Despair
Człowiek

Despair


Female Dołączył : 15/08/2013
Liczba postów : 6
Godność : Bea Arianne.
Wiek : Siedemnaście lat.
Rasa : Człowiek.
Orientacja : Heteroseksualna.
Wzrost i waga : 175 centymetrów i 50 kilogramów.
Znaki szczególne : Industrial w prawym uchu i tatuaż ouroborosa dookoła lewego nadgarstka.
Aktualny wygląd : Czarny gorset, obcisłe ciemne spodnie i glany.
Fabularnie : Wolna.

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptyPią Sie 30, 2013 3:52 pm

Jeśli już ktoś stawia przede mną wybór, jestem całkowicie za. Skoro nawet administracja się ukrywa, źle to świadczy o forum.
Powrót do góry Go down
Audrey
Monstrum

Audrey


Female Dołączył : 06/04/2013
Liczba postów : 164
AKATSUKI : Szarak.
Godność : Audrey. Tyle. Legendy głoszą, że miała na nazwisko Sayuki, ale się nie przyznaje...
Wiek : 16 latek wizualnie. W rzeczywistości kilkanaście lat więcej.
Rasa : Potworzyna zwana Monstrum, o wielu twarzach...
Orientacja : Utrzymuje, że jest aseksualna.
Wzrost i waga : 156/35
Aktualny wygląd : Czerwone soczewki, czarny top, o wiele za duża bluza w czarno-białe, poziome pasy, sięgająca do połowy ud, czarne, cienkie rajstopy, czarne glany (20 dziurek, czyli trochę poniżej kolan).
Ekwipunek : Rewolwer z pełnym magazynkiem, jakieś drobne w pseudo-portfelu, komórka, książka, puchacz indyjski, o imieniu Lawrence, przemierzający świat na jej ramieniu, sztylety i parę niepotrzebnych papierów w kieszeniach
Inne : Ideologia Audrey głosi, iż klerykalna zaraza jest wytworem szatana...
Obrażenia : Na brzuchu szwy w kształcie "X", pełno blizn i trwałych szwów na nadgarstkach, kilka maleńkich szwów i blizn na nogach (z przeważeniem prawej), często kaszle krwią, lub leci jej z nosa.
Multikonta : Feliks.
Fabularnie : Arthur. / Patrol Akatsuki.

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptyPią Sie 30, 2013 11:34 pm

Ja zaś jestem przeciw. Nie umarłabym bez tego niewidoka, nawet w sumie mogę rzec, że mnie to zbytnio nie obchodzi, aczkolwiek raz - że wyszłabym wtedy trochę na hipokrytkę, bo kiedyś na forach strasznie lubiłam się ukrywać i poczułabym się sfrustrowana, gdyby ktoś nagle postanowił mi to odebrać, bo to brzydko wygląda, nie wypada i w ogóle, a dwa, że wyznaję zasadę „róbta co chceta, Jurek Owsiak”~ Po za tym widziałam całkiem dużo forów, gdzie admini są niewidoczni i... właściwie to nikt się nie czepiał. A żadni użytkownicy się nie zrażali. No i tak na marginesie - mnie, jako MG, to nie przeszkadza, ale ja raczej w tej sprawie się wypowiadać nie będę i poświęcenie dodatkowych dwóch minut, żeby znaleźć profil ukrytego użytkownika to też nie jest jakiś super trud. I no tak w ogóle to nie róbmy z bodajże 3 użytkowników połowy forum, z tego co wiem to jest nas więcej niż 6, serio.
Powrót do góry Go down
Lion
Wyśniona Księżniczka

Lion


Dołączył : 03/05/2013
Liczba postów : 456
GHOST : Medyk
Godność : 美桜操美月恋栞蛍さやか甘さ川, względnie Lwiątko bądź 眠る姫君
Wiek : Z wyglądu 15-16~.
Rasa : Zapierdzielająca po cudzych snach? Whatever.
Orientacja : Przedrzeźniaczoseksualna
Wzrost i waga : 148cm/30kg
Partner : Ponoć kociooki Chaos z tęczowym pasemkiem.
Pan/Sługa : `Szefieee~? Kawy~? Rany, Szefie! Tylko pytam, zabierz tę broń!` - Take~. | Tak, tak, Mio by go wytulała, ale nie musi tego ujmować brakiem spacji między wyrazami. Niech idzie być fangirlem gdzieś indziej (T.) - Akira
Znaki szczególne : Mnogość kolczyków w uszach; błękitne włosy; dwukolorowe oczy (lewe błękitne, prawe fioletowe); 3 tatuaże (więcej w informacjach); ...TO MIO, DO CHOLERY~. Całość jest... ugh!
Aktualny wygląd : Będzie w podpisie, geez.
Ekwipunek : W cholerę słodyczy... i jeszcze trochę; telefon komórkowy; klucze do Chatki T... Dwóch Muszkieterów; pluszowy królisio-portfelik z drobniaczkami; malutki, składany wachlarzyk.
Obrażenia : Podłużne blizny na szyi i plecach; ślady po ranie szarpanej na lewym przedramieniu; drobna blizna na prawej łydce.
Bestia : Pegaz ‒ Tsukiyomi.
Multikonta : Jessiątko~... i Shiniątko, wtf.
Fabularnie : Patrol Akatsuki, eeeeyup (albo raczej - posiedzenie z Bobem). | Shetani
FUNKCJE : Strażnik Elementu Otchłani.

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptySob Sie 31, 2013 10:26 am

Jestem jak najbardziej przeciw. Ano, bo jakoś tak to wyszło? Nie, nikt mi nie kazał tego pisać. Nie, nie mówię tak, bo Take tak stwierdził. Nie, ze względu na Shet też nie. EJ, nie jestem aż takim fanatykiem. Ale, chociaż sama na niewidoku nie siedzę, bo mi to zwisa, to... no właśnie. ZWISA mi to, czy ktoś będzie na nim siedział, czy nie. Jak czegoś potrzebuję, to i tak do niego piszę, czy mam pewność, że jest, czy nie. A jak już było wspomniane - sposobów na sprawdzenie, czy ktoś był, czy nie, mamy wiele. No to w czym problem? Rany, nie możemy nikogo zaganiać do pisania, a jakoś mnie niewidok nie utrudnia, jak to Antharas rzekł, "pracy MG". No przecież jakoś żyję. Jak odpiszę, to odpiszę, jak drugi user też, to też. Ja nie morduję, żeby skończyć misję jak najszybciej, bo mi się nie spieszy. W sumie, one i tak wychodzą jakoś 5x krótsze, niż by miały.
...poza tym, to serio jest tylko dla wygody i o. A i tak łatwo stwierdzić, kto się ukrywa, bo opcji jest naprawdę niewiele.
NIE MA JAK SPÓJNE WYPOWIEDZI MIO, BABE. I kij, punch me in da dick. Jak już mówiłam: ZGŁASZAM SPRZECIW, WYSOKI SĄDZIE~.
Powrót do góry Go down
Rainbow
Wtajemniczona

Rainbow


Female Dołączył : 19/06/2013
Liczba postów : 16
Godność : Lady Agatha Beatrice Capucine Daisy Echo Flo Gabrielle Harmony Ina Jasmine Karolyn Lacie Magnolia Natalie Orianne Pamela Rachel Samantha Tamia Valentine Zuckerman.
Wiek : 14 lat.
Rasa : Człowiek
Orientacja : Heteroseksualna.
Wzrost i waga : 145cm/40kg.
Partner : A-ale...eeee?! O/////O
Pan/Sługa : -/-
Znaki szczególne : Kolorowe soczewki, zachowanie, jej styl ubierania.
Ekwipunek : Jakiś mały, pluszowy kotek, komórka, kilka lizaczków w kolorach tęczy, klucze do swojego domku, jakieś drobne.
Obrażenia : Brak, i dobrze...
Multikonta : Akira, Beatrice.

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptySob Sie 31, 2013 10:50 am

Tak szczerze to ja totalnie mam gdzieś czy ktoś siedzi na niewidoku czy nie siedzi. W końcu to ich decyzja. Nie mam jakiś cudownych argumentów, wyciągniętych z rękawa czy z Bóg wie gdzie, więc dłuższego posta nie będzie. Po prostu, najzwyczajniej w świecie jestem PRZECIW.
Powrót do góry Go down
Shevan
Cudotwórca

Shevan


Male Dołączył : 29/08/2013
Liczba postów : 31
Godność : Jack Rachel
Wiek : Wizualny: 19; Jako potwór: ???
Rasa : Zabawka
Orientacja : Hetero
Wzrost i waga : 180 cm; 56 kg
Znaki szczególne : Czerwone, nienaturalne oczy • czarne skrzydła wydziarane na łopatkach • umięśniony brzuch • zazwyczaj chłodna mina i brak oznak szczęścia •
Aktualny wygląd : Czarne jeansy • Skórzana, czarna kurtka • Biały t-shirt • Szare soczewki • Czarne glany • Naszyjnik z odwróconym krzyżem •
Ekwipunek : Telefon • Fajki • Zapalniczka • Obrzyn • Klucze • Pieniądze • Słuchawki •
Inne : KontaktHistoriaRelacjepierwotna forma
Fabularnie : Ulica z Straganami || ---

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptySob Sie 31, 2013 3:09 pm

Ja osobiście jestem za. Każdy użytkownik na forum, który istnieje, którego widać i który nie chowa się po kątach jest potrzebny. Wyobraźnie sobie forum, na którym wszyscy nagle by zechcieli być niewidoczni. Teraz wyobraźcie sobie obcą osobę, która weszła na takie forum, a tam pustka. A co sobie taka osoba pomyślała? "Ech... pustka. Ide dalej szukać zajebistego forum, szkoda że to zdechło. Naprawdę fajnie wygląda.". Może widać aktywność użytkowników w poszczególnych forach, ale to bez znaczenia, bo większość (lub tylko ja) na początku patrze ile użytkowników JEST na forum.
A teraz wyobraźcie sobie gdyby administracja była na nie widoku... O matko, co się dzieje! Gdzie admini?!
Jestem za zniesieniu tej opcji. Jest ona niepotrzebna, a jeśli ktoś nie chce gadać lub chce być BARDZO tajemniczy to proszę o nieudzielanie swoich danych. Ech.

Niewidok - yes or no?  141.101.75.20_poHQKwFROCJiIsSe
Powrót do góry Go down
Arf
Nieudany Eksperyment

Arf


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 105
Godność : Arf
Wiek : 752 wedle jego wiedzy, ale wygląda na około 20
Rasa : Monstrum
Orientacja : Heteroseksualny
Wzrost i waga : 201 cm i 97 kg
Znaki szczególne : To chodzący oryginał, od granatowej skóry począwszy, przez rogi, pazury i skrzydła, na oczach przypominających kryształy skończywszy
Ekwipunek : Nóż, trochę pieniędzy, 2 fiolki ze środkami uspokajającymi o bardzo dużej sile działania.
Fabularnie : Wolny
FUNKCJE : Mistrz Gry.

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptyNie Wrz 01, 2013 7:49 pm

Jestem Przeciw. Dlaczego? Bo tak. Opcja nie jest mi niezbędna, ale pozwala mi na przejrzenie postów bez nakręcania czyichś oczekiwań wobec mojego odpisywania. Możecie zaprzeczać, ale każdy oczekuje że skoro ktoś, z kim pisze, wszedł na forum to zaraz odpisze na posta, ja sam łapałem się na tym wielokrotnie.
Co do argumentu osoby po wyżej... Niewidoczny admin to tragedia? Kurna zawsze myślałem, o adminie jako o duchu opiekuńczym forum, który ma pewne obowiązki i to ich wypełnianie pokazuje czy jest czy nie, a nie to czy wchodzi. Jeśli admini wypełniają swoje zadania i nie ma problemu w kontakcie z nimi przez pw to niech se siedzą na niewidoku.
Powrót do góry Go down
Keira
Krwiopijca

Keira


Female Dołączył : 24/05/2013
Liczba postów : 62
AKATSUKI : Łowczyni
Godność : Keira
Wiek : Wizualnie 19 lat
Rasa : Szkarłatny krwiopijca
Orientacja : Heteroseksualna
Wzrost i waga : 172cm i 58kg
Znaki szczególne : Długie kły oraz czarny, kot, dachowiec, który prawie w ogóle nie odstępuje swojej pani
Aktualny wygląd : Złota bransoletka z wzorem księżyca, chusta ze znakiem Akatsuki. (Reszta w podpisie)
Ekwipunek : Scyzoryk, pogięta kartka z planami jakiegoś budynku.

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptyWto Wrz 03, 2013 5:39 pm

Mi to szczerze obojętne, mi osobiście to wielkiej różnicy nie robi. W końcu jeśli ktoś nie chce pisać to najzwyczajniej świecie nie robi tego. Jednak gdy ktoś już czuje taką potrzebę aby stać się ninja i być wielce tajemniczym to już jego sprawa. W sumie zawsze ktoś znajdzie argumenty za i przeciw.
Powrót do góry Go down
Shevan
Cudotwórca

Shevan


Male Dołączył : 29/08/2013
Liczba postów : 31
Godność : Jack Rachel
Wiek : Wizualny: 19; Jako potwór: ???
Rasa : Zabawka
Orientacja : Hetero
Wzrost i waga : 180 cm; 56 kg
Znaki szczególne : Czerwone, nienaturalne oczy • czarne skrzydła wydziarane na łopatkach • umięśniony brzuch • zazwyczaj chłodna mina i brak oznak szczęścia •
Aktualny wygląd : Czarne jeansy • Skórzana, czarna kurtka • Biały t-shirt • Szare soczewki • Czarne glany • Naszyjnik z odwróconym krzyżem •
Ekwipunek : Telefon • Fajki • Zapalniczka • Obrzyn • Klucze • Pieniądze • Słuchawki •
Inne : KontaktHistoriaRelacjepierwotna forma
Fabularnie : Ulica z Straganami || ---

Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  EmptyWto Wrz 03, 2013 6:23 pm

Przewaga głosów jest aby zostawić niewidok w spokoju. I tak zróbmy, zajmijmy się czymś pożytecznym.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Niewidok - yes or no?  Empty
PisanieTemat: Re: Niewidok - yes or no?    Niewidok - yes or no?  Empty

Powrót do góry Go down
 
Niewidok - yes or no?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Propozycje i pytania-
Skocz do:  
_______________________