Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zawieszone/niedostępne

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Zawieszone/niedostępne Empty
PisanieTemat: Zawieszone/niedostępne   Zawieszone/niedostępne EmptyCzw Sie 29, 2013 9:44 am

W sumie pewnie i tak tylko ja tu zapostuję, no ale cóż... ^ ^


Zawieszam:
nick: Micael, Cry Little Roe, Mała
okres: w sumie nie wiem do kiedy
powód: nie chcę kasować, bo a nuż coś ruszy?

Micaelem jedynie dokończę misję na feniksa, coby się nie pomarnował 'wielki zapał' mego emga <3
Powrót do góry Go down
Guerre
Bóg Wojny

Guerre


Dołączył : 12/06/2013
Liczba postów : 5
Godność : Aktualnie: Ares Depp.
Wiek : Wizualnie dwadzieścia.
Rasa : Bóg Wojny.
Orientacja : Po co się ograniczać.
Wzrost i waga : m85 i osiemdziesiąt kilo.
Znaki szczególne : Wiele blizn, które goszczą na jego skórze. Granatowe włosy oraz intensywnie niebieskie oczy.
Aktualny wygląd : Czarna bluzka z krótkim rękawem, do tego bluza jaskrawa. Jeansy średni luźne - granatowe, nieco obdarte. Czarne trampki. Saszetka przy pasie.
Ekwipunek : Telefon, fałszywe dokumenty, paczka gum oraz fajek; pieniądze i to wszystko mieści się w jego saszetce przy pasie.
Inne : Jego kochana spluwa. poza tym posiada 10 shurikenów oraz 10 kunai i jak ma coś ważniejszego do zrobienia, zabiera ze sobą swój łuk ze strzałami. Używa go także do polowań. Zmora no i sęp - Zafar.
Obrażenia : Blizny na ciele.
Multikonta : Yep.
FUNKCJE : Mistrz Gry - chaos fabularny.

Zawieszone/niedostępne Empty
PisanieTemat: Re: Zawieszone/niedostępne   Zawieszone/niedostępne EmptySob Sie 31, 2013 6:50 am

Zawieszam:
Nick: Guerre.
Okres: Nie mam zielonego pojęcia. jak wróci mi ochota na przebywaniu na tym forum?
Powód: Jak na razie mam wahania, co do usunięcia tej postaci, so... Zgłaszam się tutaj.
Powrót do góry Go down
 
Zawieszone/niedostępne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Od użytkowników-
Skocz do:  
_______________________