Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.

Go down 
+12
Agito
Audrey
Leo
The Black Dahlia
Momoiro
Kenrei
7.
Teruv
Take
Arthur
Nobody
Czarny Wilk
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptySob Lip 13, 2013 1:42 pm

Leo... okej. Ale wymagania jakieś? D: No wiesz... co ma robić, jak ma być ubrany... ma być z kimś...? Ogólnie nie umiem rysować zwierząt, zaznaczam na starcie, żeby nie było.

Take... się odezwał. xD
Powrót do góry Go down
Leo
Nocna Mara

Leo


Dołączył : 07/07/2013
Liczba postów : 158
AKATSUKI : Informator.
Godność : Leo Brink, jednak niemalże nikt nie zna tej godności, bo używa pięćdziesięciu innych.
Wiek : Wizulalny i prawdziwy taki sam, siedemnaście latek.
Rasa : Nocna Mara.
Orientacja : Biseksualny.
Wzrost i waga : 1,72 m i 59 kg wagi.
Partner : Agito :3
Pan/Sługa : Pan - wielmożny Takanori || Sługa - Heine.
Znaki szczególne : Żółtawe oczy, które dają wrażenie jakby świecących i dość chamski charakter.
Aktualny wygląd : Czarna bluza z kapturem, rurki tego samego koloru oraz glany. Oczywiście soczewki, które przyciemniają trochę jego oczojebny kolor tęczówek. Paznokcie pomalowane na czarno, ręce całe w bransoletkach.
Ekwipunek : Nóż, jakiś badziewny, połamany klucz i kilka innych pierdół. Pieniądze, komórka i urządzenie zmieniające głos. Kilka opakowań soczewek, każde innej barwy.
Inne : Jest masochistą, a jednocześnie sadystą. Uwielbia wyżywać się na innych, ba to niemalże jego praca. Znęca się nad innymi dla przyjemności. Ma problemy psychiczne.
Obrażenia : Chory na umyśle.
Fabularnie : Agito *.*
FUNKCJE : Mistrz Gry.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyPon Lip 15, 2013 8:10 am

Wymagania? Żadne! Chcę zobaczyć jakbyś wyobraził sobie Leosia bez mojej pomocy
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyPon Lip 15, 2013 11:08 am

Nienawidzę tego. xD" Ale dobra. Postaram się. Chociaż... teraz po pracy będę wykończony, więc różnie to może być. W razie czego serio poczekasz parę... miesięcy... góra lat.
Powrót do góry Go down
Leo
Nocna Mara

Leo


Dołączył : 07/07/2013
Liczba postów : 158
AKATSUKI : Informator.
Godność : Leo Brink, jednak niemalże nikt nie zna tej godności, bo używa pięćdziesięciu innych.
Wiek : Wizulalny i prawdziwy taki sam, siedemnaście latek.
Rasa : Nocna Mara.
Orientacja : Biseksualny.
Wzrost i waga : 1,72 m i 59 kg wagi.
Partner : Agito :3
Pan/Sługa : Pan - wielmożny Takanori || Sługa - Heine.
Znaki szczególne : Żółtawe oczy, które dają wrażenie jakby świecących i dość chamski charakter.
Aktualny wygląd : Czarna bluza z kapturem, rurki tego samego koloru oraz glany. Oczywiście soczewki, które przyciemniają trochę jego oczojebny kolor tęczówek. Paznokcie pomalowane na czarno, ręce całe w bransoletkach.
Ekwipunek : Nóż, jakiś badziewny, połamany klucz i kilka innych pierdół. Pieniądze, komórka i urządzenie zmieniające głos. Kilka opakowań soczewek, każde innej barwy.
Inne : Jest masochistą, a jednocześnie sadystą. Uwielbia wyżywać się na innych, ba to niemalże jego praca. Znęca się nad innymi dla przyjemności. Ma problemy psychiczne.
Obrażenia : Chory na umyśle.
Fabularnie : Agito *.*
FUNKCJE : Mistrz Gry.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyWto Lip 16, 2013 3:28 pm

Czyli dobrze wcielam się w rolę wroga *lubi uprzykrzać życie innym, a szczególnie zaczyna mu się podobać, uprzykrzanie życia Gilberta* Tylko spróbuj tyle go robić, ty zły, niedobry.
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyWto Lip 16, 2013 5:26 pm

Oj, rzucasz mi wyzwanie? Dam radę, wierz mi. Jestem dobry w przekładaniu obietnic na inny termin. Nie no. Nie wiem kiedy narysuję, nie wiem jak i nie wiem, kiedy mi się ten cholerny program przestanie przycinać. Nie wiem czemu ostatnio SAI zaczął mi świrować, ale dobra. Już narysowałem w takich warunkach trzy arty, więc teraz też dam radę...
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyNie Sie 04, 2013 7:22 pm

Dobra... ludu. Zaktualizowałem aktualizację na komputerze i rysik zaczął mi znów działać normalnie. Ręka mi drży jak jasna cholera, ale... teraz powinienem więcej rysować. Jeszcze Teruv stwierdził, że mam mu narysować resuscytacje by Nawoja. Esh.

A na chwilę obecną, takie całkowicie na szybko. To właśnie po tym, jak zaczął mi działać normalnie tablet;
Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Qhjy
Em... tak. I to wielkie białe pole na dole. I ten jamnik. No nieważne. xD
Co do Audrey - tak. Rysowane było po to, aby poćwiczyć... ręce. Ale mi ręka nie wyszła, więc ją odciąłem. Na dniach postaram się zrobić art, który serio będzie, khm, dopracowany. Z kolorami i tymi podobnymi elementami, których ostatnio w ogóle nie ma, ech.
Powrót do góry Go down
The Black Dahlia
Nightmare Night

The Black Dahlia


Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 167
Godność : Amarth Shetani Skoir-Arato
Rasa : Noc.
Wzrost i waga : 172 cm | 36 kg
Znaki szczególne : Ucieleśnienie nocy. Wyjątkowo jasne, błękitne oczy; tatuaże [plecy, kark, udo, wierzch dłoni]; trzy blizny pod lewym okiem.
Aktualny wygląd : Takanori: Czarna bluzka z długim rękawem, na nią narzucona skórzana, wzmacniania kurtka z doczepioną do naramiennika flagą republiki podzieloną na trzy pasy. Wąskie, przylegające spodnie, przeszyte skórą. Trapery do połowy łydki, niezawiązane. Szpada przy pasku. | Mio - Czarna Rudera | Misja - Witch House
Ekwipunek : Szpada, paczka papierosów, zapalniczka, pieniądze.
Inne : Lodowata władczyni z dystyngowanym skurwysyństwem w oczach.
Bestia : Feniks - Valor; Reikon - Vernon

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyNie Sie 04, 2013 7:25 pm

Drey -> *^*

I wszystko jasne.
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyNie Sie 04, 2013 7:29 pm

Nawet anatomii tak nie spieprzyłem, co nie? D: I próbowałem jej zrobić piersi, ale... nie wiem czy to po prostu w pozie nie powinno być ich widać czy co... bo jak dorysowywałem, to zawsze było źle, he. No to ostatecznie ich nie ma.
Powrót do góry Go down
Take
Niepohamowany Szał

Take


Dołączył : 03/04/2013
Liczba postów : 2307
GHOST : Zastępca
Godność : Takanori „Kitsune” Nishimura.
Wzrost i waga : 169 cm | 49 kilogramów.
Partner : I told you I`m gonna hold you down until you`re amazed, give it to you till you`re screaming my name, you stupid dog.
Pan/Sługa : - | Gilbert, Prawy, Mio, Leo, 7.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Szare, kocie oczy i wydłużone, mocne, zaostrzone, zwierzęce kły. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden. Wyraźna blizna pod lewym okiem, ciągnąca się od dolnej powieki do połowy policzka.
Aktualny wygląd : Daylight's End: klik; Nocna Republika (Shetani): klik; misje: klik; Think you're a dragon slayer: klik.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, w kaburze czarny rewolwer ASG z pełnym magazynkiem (6 naboi), komórka, pieniądze i scyzoryk.
Inne : Niezrównoważony psychicznie skurwiel. I ma widoczną malinkę na szyi...?
Obrażenia : Rozdarty, opatrzony lewy bok; liczne zadrapania na ciele, szczególnie na plecach (czyli good sex, bo Gilbert).
Bestia : Feniks ‒ Andromeda; Reikon ‒ Ryu.
FUNKCJE : Administracyjny Skurwiel; Mistrz Gry; Strażnik Elementu Otchłani.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyNie Sie 04, 2013 10:05 pm

– Please, Take. One ham... *ta mina*
– ... damn. *idzie wykupić mu cały mięsny*


Cholera. Te oczy są takie urocze. I w ogóle... No. Nawet Take nie mógłby odmówić. xD
I też strasznie podoba mi się sposób, w jaki zrobiłeś Drey. I to obejmowanie od tyłu. I w ogóle wszystko. I... chcę coś. ._.
Powrót do góry Go down
Audrey
Monstrum

Audrey


Female Dołączył : 06/04/2013
Liczba postów : 164
AKATSUKI : Szarak.
Godność : Audrey. Tyle. Legendy głoszą, że miała na nazwisko Sayuki, ale się nie przyznaje...
Wiek : 16 latek wizualnie. W rzeczywistości kilkanaście lat więcej.
Rasa : Potworzyna zwana Monstrum, o wielu twarzach...
Orientacja : Utrzymuje, że jest aseksualna.
Wzrost i waga : 156/35
Aktualny wygląd : Czerwone soczewki, czarny top, o wiele za duża bluza w czarno-białe, poziome pasy, sięgająca do połowy ud, czarne, cienkie rajstopy, czarne glany (20 dziurek, czyli trochę poniżej kolan).
Ekwipunek : Rewolwer z pełnym magazynkiem, jakieś drobne w pseudo-portfelu, komórka, książka, puchacz indyjski, o imieniu Lawrence, przemierzający świat na jej ramieniu, sztylety i parę niepotrzebnych papierów w kieszeniach
Inne : Ideologia Audrey głosi, iż klerykalna zaraza jest wytworem szatana...
Obrażenia : Na brzuchu szwy w kształcie "X", pełno blizn i trwałych szwów na nadgarstkach, kilka maleńkich szwów i blizn na nogach (z przeważeniem prawej), często kaszle krwią, lub leci jej z nosa.
Multikonta : Feliks.
Fabularnie : Arthur. / Patrol Akatsuki.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyPon Sie 05, 2013 12:07 am

... Omg, ta Drey. *-* Umarłam. Świetna jest. Jak skończysz to sobie to wstawię na avka!
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyPon Sie 05, 2013 10:23 am

Take, ale ty zawsze chcesz... xD Arigatō.


Drey, staph. Nie.


I dobra. Mam chętkę, to powiem. Chciałbym zrobić coś w tym stylu. Czyli emotka = postać. Gilbert już praktycznie jest ( ":P"), choć to stare, więc po prostu poprawię. Gościa obok zmażę. Teraz tylko kwestia... chce ktoś tam być? W takim małym okienku... tylko dobrze byłoby podać emotikonkę.


Ostatnio zmieniony przez Czarny Wilk dnia Pon Sie 05, 2013 3:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Agito
Rockers

Agito


Male Dołączył : 16/07/2013
Liczba postów : 560
AKATSUKI : Szarak
Godność : Agito Nix.
Wiek : Koło 20 lat wizualnie. Rzeczywistość jest jednak wredna, bo po prawdzie ma powyżej setki, poniżej dwóch setek.
Rasa : Tylko tacy jak on umieją tak grać. Muzykant.
Orientacja : Homoseksualna.
Wzrost i waga : 180 centymetrów wzrostu, 59 kg wagi.
Partner : I Don't Care...
Pan/Sługa : Pana nie posiada, sługą jego muzyka.
Znaki szczególne : Gitara prawie zawsze przy sobie, nienawiść w spojrzeniu niemal ciągła, szare oczy, szare włosy, blada karnacja cery.
Aktualny wygląd : So hot I am, huh? + czarne, wytrzymałe buty o cholewie do połowy łydki, sznurowane, z twardą podeszwą. / Diabelski Jar (oczywiście wygląd ciała ten sam)
Ekwipunek : Gitara w pokrowcu, przewieszonym przez bark. Sztylet w pokrowcu przy pasie. Czasem przy sobie worek z różnymi, podróżnymi bibelotami. Karta wstępu do Czarnej Rezydencji.
Inne : Hm... Malinka na szyi?
Obrażenia : Lekki wstrząs mózgu. Rozcięta skóra tuż nad karkiem, mała rana.
Multikonta : Faust
Fabularnie : ... / Wycieczka do Opery pod patronatem MG / Misja Diabelski Jar
FUNKCJE : Uzupełnianie spisu rang specjalnych (okres próbny).

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyPon Sie 05, 2013 11:13 am

W sumie, jak nie będziesz miał kogo upchnąć, to możesz wepchnąć tam Agito. Wydaje mi się że emotka w sam raz to ":/".

A na moment zerkając w górę... Tyle hejtu na ludzi którzy umieją tak dobrze rysować jak ty. Sam chciałbym w ogóle umieć coś bazgrać, duh. Mina Gilberta zostanie dłuuuugo w pamięci.
Powrót do góry Go down
Teruv
Arlekin

Teruv


Dołączył : 14/04/2013
Liczba postów : 228
Godność : Eren Nicholas Teruv.
Wiek : Wygląda na 18, a nawet nieco ponad.
Rasa : Błazen.
Orientacja : Biseksualny.
Wzrost i waga : 174cm -> 53kg
Partner : WSTYDZĘ SIĘ.
Pan/Sługa : Nope/Nope.
Znaki szczególne : Zwyczajny... jeśli nie zacznie się odzywać.
Aktualny wygląd : Gilbert: Zwykły, czarny t-shirt bez żadnego nadruku, lekko rozdarty na lewym boku. Czerwone spodnie, podtrzymywane przez ciężki, brązowy pasek ze srebrną klamrą. Obydwie nogawki są umorusane w błocie, aż po same kolana i lekko porozdzierane ku dołowi. Na nogach trampki, również w nie najlepszym stanie. W uszach widać nagie dziury, acz w niektórych da się zauważyć kilka kolczyków. Generalnie wygląda jakby wyszedł z dziczy.
Faust, Suzana, Aron: Czarna, rozpięta koszula z podwiniętymi rękawkami do 3/4 długości. Pod spodem biały T-shirt z niezidentyfikowanymi napisami, układającymi się w jakiś śmieszny wzór. Spodnie o żywej, zielonej barwie. Wyglądają jakby były nowe. Czarne trampki. W uszach wyjątkowo pełen komplet kolczyków, zero nagich dziur. Na prawej ręce ma przewiązany ciemnobrązowy rzemyk. Coś al'a bransoletka.
Ekwipunek : Telefon komórkowy, monokl i sztuczne wąsy, pudełko igieł, jakiś ładny kamyk, buteleczka z czarnym atramentem i figurka konia z szachów (biała)
Inne : Ma pieska. Wabi się Kida.
Fabularnie : Salon -> Czarny Wilk || Sala spinelowa -> Faust, Suzana, Aron

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyPon Sie 05, 2013 11:49 am

Tak, tak, tak~! Upchnij do jednego okienka Teruv'a. A emotka to oczywiście ";D".
Powrót do góry Go down
Audrey
Monstrum

Audrey


Female Dołączył : 06/04/2013
Liczba postów : 164
AKATSUKI : Szarak.
Godność : Audrey. Tyle. Legendy głoszą, że miała na nazwisko Sayuki, ale się nie przyznaje...
Wiek : 16 latek wizualnie. W rzeczywistości kilkanaście lat więcej.
Rasa : Potworzyna zwana Monstrum, o wielu twarzach...
Orientacja : Utrzymuje, że jest aseksualna.
Wzrost i waga : 156/35
Aktualny wygląd : Czerwone soczewki, czarny top, o wiele za duża bluza w czarno-białe, poziome pasy, sięgająca do połowy ud, czarne, cienkie rajstopy, czarne glany (20 dziurek, czyli trochę poniżej kolan).
Ekwipunek : Rewolwer z pełnym magazynkiem, jakieś drobne w pseudo-portfelu, komórka, książka, puchacz indyjski, o imieniu Lawrence, przemierzający świat na jej ramieniu, sztylety i parę niepotrzebnych papierów w kieszeniach
Inne : Ideologia Audrey głosi, iż klerykalna zaraza jest wytworem szatana...
Obrażenia : Na brzuchu szwy w kształcie "X", pełno blizn i trwałych szwów na nadgarstkach, kilka maleńkich szwów i blizn na nogach (z przeważeniem prawej), często kaszle krwią, lub leci jej z nosa.
Multikonta : Feliks.
Fabularnie : Arthur. / Patrol Akatsuki.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyPon Sie 05, 2013 1:43 pm

TAK!
I ten... Tak z braku laku Drey też mogłaby się tam znaleźć, um. A emotka? Coś w stylu ":<" czy coś. ~
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyPon Sie 05, 2013 3:55 pm

O-kej. Więc zarezerwowane emotki;

;P - Gilbert
:< - Audrey
:/ - Agito
;D - Teruv.
Powrót do góry Go down
Mordin
Człowiek

Mordin


Male Dołączył : 01/08/2013
Liczba postów : 20
Godność : Mordin Solus się zwie.
Wiek : Niedawno skończył 26 lat.
Rasa : Najzwyklejszy w świecie człowiek.
Orientacja : Nie ma czasu na miłość i przywiązanie gdy w okół tyle do odkrycia!
Wzrost i waga : 182 centymetrów na 68 kilo, kawał chłopa z niego.
Partner : Jego jedyną żoną jest nauka.
Pan/Sługa : -|-
Ekwipunek : Kila strzykawek usypiających [Na ludzi działają raczej otępiająco, chodź słabsi mogą zemdleć] oraz portfel z dokumentami i jakże pokaźną sumą 20 dolarów. Bogacz. No i paczka papierosów, w połowie zużyta.
Obrażenia : Aktualnie ma zabandażowane obie rączki, na których roi się od zadrapań - mniejszych czy większych. Cholerny kot.
Fabularnie : Wolny jak konik polny.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyPon Sie 05, 2013 4:43 pm

Jakby się jakieś miejsce znalazło, to mógłby się tam Mordin znaleźć? c':
Jeśli chodzi o emotikonę, to >:I byłaby świetna. c:
Powrót do góry Go down
The Black Dahlia
Nightmare Night

The Black Dahlia


Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 167
Godność : Amarth Shetani Skoir-Arato
Rasa : Noc.
Wzrost i waga : 172 cm | 36 kg
Znaki szczególne : Ucieleśnienie nocy. Wyjątkowo jasne, błękitne oczy; tatuaże [plecy, kark, udo, wierzch dłoni]; trzy blizny pod lewym okiem.
Aktualny wygląd : Takanori: Czarna bluzka z długim rękawem, na nią narzucona skórzana, wzmacniania kurtka z doczepioną do naramiennika flagą republiki podzieloną na trzy pasy. Wąskie, przylegające spodnie, przeszyte skórą. Trapery do połowy łydki, niezawiązane. Szpada przy pasku. | Mio - Czarna Rudera | Misja - Witch House
Ekwipunek : Szpada, paczka papierosów, zapalniczka, pieniądze.
Inne : Lodowata władczyni z dystyngowanym skurwysyństwem w oczach.
Bestia : Feniks - Valor; Reikon - Vernon

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyPon Sie 05, 2013 5:45 pm

Bier Shet. Mina zbitego z tropu człowieka pt. Srsly? da best of. ._.

Ew. 7. z miną <3 'zaraz Cię przer...huhu'
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyPon Sie 05, 2013 7:38 pm

Mordin, damy radę. ;3 Shet... rany, SERIO? Rany... ja jej z normalną miną nie potrafię zrobić, co dopiero z taką, ale... dobra.

;P - Gilbert
:< - Audrey
:/ - Agito
;D - Teruv
>:I - Mordin.
._. - Shetani.
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyNie Wrz 01, 2013 9:52 am

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 N5rr
Okej, no to teraz, w najbliższym czasie, wezmę się za te emotikonki. Dodam jeszcze paru randomowych userów, którzy się nie zgłosili, ale i tak będą.
Powrót do góry Go down
Akira
Leczniczy Aniołek

Akira


Male Dołączył : 16/06/2013
Liczba postów : 29
AKATSUKI : Maskotka.
Godność : Akira Anzai.
Wiek : Wizualnie 16-17.
Rasa : Skrzydlaty.
Orientacja : Homoseksualny, lecz w głębi serca pozostała jeszcze resztka jego biseksualizmu.
Wzrost i waga : 175cm/55kg
Partner : Wanna be my Valentine~?
Pan/Sługa : Hime-sama~!
Znaki szczególne : Heterochromia, srebrne włosy, that fucking smile, dude~.
Ekwipunek : Jakieś słodycze, komórka, notesik, ołówek.
Multikonta : Tęcza.
Fabularnie : Mio~
FUNKCJE : Mistrz Gry.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyNie Wrz 01, 2013 10:17 am

Nie przeczytałem tego... TEŻ CHCEM :I
Powrót do góry Go down
Take
Niepohamowany Szał

Take


Dołączył : 03/04/2013
Liczba postów : 2307
GHOST : Zastępca
Godność : Takanori „Kitsune” Nishimura.
Wzrost i waga : 169 cm | 49 kilogramów.
Partner : I told you I`m gonna hold you down until you`re amazed, give it to you till you`re screaming my name, you stupid dog.
Pan/Sługa : - | Gilbert, Prawy, Mio, Leo, 7.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Szare, kocie oczy i wydłużone, mocne, zaostrzone, zwierzęce kły. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden. Wyraźna blizna pod lewym okiem, ciągnąca się od dolnej powieki do połowy policzka.
Aktualny wygląd : Daylight's End: klik; Nocna Republika (Shetani): klik; misje: klik; Think you're a dragon slayer: klik.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, w kaburze czarny rewolwer ASG z pełnym magazynkiem (6 naboi), komórka, pieniądze i scyzoryk.
Inne : Niezrównoważony psychicznie skurwiel. I ma widoczną malinkę na szyi...?
Obrażenia : Rozdarty, opatrzony lewy bok; liczne zadrapania na ciele, szczególnie na plecach (czyli good sex, bo Gilbert).
Bestia : Feniks ‒ Andromeda; Reikon ‒ Ryu.
FUNKCJE : Administracyjny Skurwiel; Mistrz Gry; Strażnik Elementu Otchłani.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyNie Wrz 01, 2013 10:26 am

Ale świetny art. ._. *zapisuje sobie* I jednak to ty masz mnie uczyć, kochanie. ~
Powrót do góry Go down
Lion
Wyśniona Księżniczka

Lion


Dołączył : 03/05/2013
Liczba postów : 456
GHOST : Medyk
Godność : 美桜操美月恋栞蛍さやか甘さ川, względnie Lwiątko bądź 眠る姫君
Wiek : Z wyglądu 15-16~.
Rasa : Zapierdzielająca po cudzych snach? Whatever.
Orientacja : Przedrzeźniaczoseksualna
Wzrost i waga : 148cm/30kg
Partner : Ponoć kociooki Chaos z tęczowym pasemkiem.
Pan/Sługa : `Szefieee~? Kawy~? Rany, Szefie! Tylko pytam, zabierz tę broń!` - Take~. | Tak, tak, Mio by go wytulała, ale nie musi tego ujmować brakiem spacji między wyrazami. Niech idzie być fangirlem gdzieś indziej (T.) - Akira
Znaki szczególne : Mnogość kolczyków w uszach; błękitne włosy; dwukolorowe oczy (lewe błękitne, prawe fioletowe); 3 tatuaże (więcej w informacjach); ...TO MIO, DO CHOLERY~. Całość jest... ugh!
Aktualny wygląd : Będzie w podpisie, geez.
Ekwipunek : W cholerę słodyczy... i jeszcze trochę; telefon komórkowy; klucze do Chatki T... Dwóch Muszkieterów; pluszowy królisio-portfelik z drobniaczkami; malutki, składany wachlarzyk.
Obrażenia : Podłużne blizny na szyi i plecach; ślady po ranie szarpanej na lewym przedramieniu; drobna blizna na prawej łydce.
Bestia : Pegaz ‒ Tsukiyomi.
Multikonta : Jessiątko~... i Shiniątko, wtf.
Fabularnie : Patrol Akatsuki, eeeeyup (albo raczej - posiedzenie z Bobem). | Shetani
FUNKCJE : Strażnik Elementu Otchłani.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyNie Wrz 01, 2013 6:30 pm

Omg, jakie to kochaneee! I... Mio powinna być na ":3"~
Powrót do góry Go down
Shevan
Cudotwórca

Shevan


Male Dołączył : 29/08/2013
Liczba postów : 31
Godność : Jack Rachel
Wiek : Wizualny: 19; Jako potwór: ???
Rasa : Zabawka
Orientacja : Hetero
Wzrost i waga : 180 cm; 56 kg
Znaki szczególne : Czerwone, nienaturalne oczy • czarne skrzydła wydziarane na łopatkach • umięśniony brzuch • zazwyczaj chłodna mina i brak oznak szczęścia •
Aktualny wygląd : Czarne jeansy • Skórzana, czarna kurtka • Biały t-shirt • Szare soczewki • Czarne glany • Naszyjnik z odwróconym krzyżem •
Ekwipunek : Telefon • Fajki • Zapalniczka • Obrzyn • Klucze • Pieniądze • Słuchawki •
Inne : KontaktHistoriaRelacjepierwotna forma
Fabularnie : Ulica z Straganami || ---

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyNie Wrz 01, 2013 9:07 pm

Ja kcem! <3

Shet mi ukradła ulubioną minkę ._. taaa xd

o mam! Shev na "-.-"
Powrót do góry Go down
Akira
Leczniczy Aniołek

Akira


Male Dołączył : 16/06/2013
Liczba postów : 29
AKATSUKI : Maskotka.
Godność : Akira Anzai.
Wiek : Wizualnie 16-17.
Rasa : Skrzydlaty.
Orientacja : Homoseksualny, lecz w głębi serca pozostała jeszcze resztka jego biseksualizmu.
Wzrost i waga : 175cm/55kg
Partner : Wanna be my Valentine~?
Pan/Sługa : Hime-sama~!
Znaki szczególne : Heterochromia, srebrne włosy, that fucking smile, dude~.
Ekwipunek : Jakieś słodycze, komórka, notesik, ołówek.
Multikonta : Tęcza.
Fabularnie : Mio~
FUNKCJE : Mistrz Gry.

Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 EmptyPon Wrz 02, 2013 10:56 am

Upchnij mi Akirę na ">3" XD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.   Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Gryzł wilk razy kilka... pogryźli i wilka.
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Hey, no way out! Czyli bełkotów kilka.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 

 :: Nasza twórczość
-
Skocz do:  
_______________________