Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA]

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA] Empty
PisanieTemat: STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA]   STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA] EmptySob Kwi 20, 2013 6:22 pm

Ponieważ ma wystartować nowy projekt na forum, potrzebny jest pełen komplet strażników. Może nie jest to na tyle ważne, aby bez tego nie ruszyć pomysłu, ale... mimo wszystko w kupie raźniej.

Potrzebna jest trójka osób, która mogłaby zostać Strażnikiem Elementu Otchłani. Nie będę się rozpisywać, wszelakie pytania można kierować do nas w odpowiednim temacie. Tutaj natomiast tylko parę istotnych szczegółów:
    * Funkcja ta wiąże się z możliwością śmierci postaci BEZ ZGODY UŻYTKOWNIKA.
    * Strażnik posiada w sobie element wspomnień Alicji. Wiąże się to więc z zaklepaniem wybranych przez siebie przeżyć dziewczynki.
    * Strażnik posiadać będzie specjalną 'moc' (nie wiem jak inaczej to nazwać, bo poniekąd mocą to wcale nie jest), która będzie oddziaływać na świat wokół niego.
    * Miło by było, gdyby chętny zapoznał się wcześniej z tym tematem.

Przepraszam z góry za chaotyczność tematu. Brak witamin wpływa na moją umiejętność tłumaczenia. Tak czy inaczej; minimum trzy osoby. W razie, gdyby było ich więcej, odbędzie się ankieta. Temat ważny do 27 kwietnia. Mamy więc tydzień. Czas... START.
Powrót do góry Go down
Take
Niepohamowany Szał

Take


Dołączył : 03/04/2013
Liczba postów : 2307
GHOST : Zastępca
Godność : Takanori „Kitsune” Nishimura.
Wzrost i waga : 169 cm | 49 kilogramów.
Partner : I told you I`m gonna hold you down until you`re amazed, give it to you till you`re screaming my name, you stupid dog.
Pan/Sługa : - | Gilbert, Prawy, Mio, Leo, 7.
Znaki szczególne : Spaczenie emocjonalne. Szare, kocie oczy i wydłużone, mocne, zaostrzone, zwierzęce kły. Znaki w kanie wytatuowane wzdłuż linii kręgosłupa; duża blizna przecinająca klatkę piersiową. Kilka kolczyków w prawym uchu, a w lewym jeden. Wyraźna blizna pod lewym okiem, ciągnąca się od dolnej powieki do połowy policzka.
Aktualny wygląd : Daylight's End: klik; Nocna Republika (Shetani): klik; misje: klik; Think you're a dragon slayer: klik.
Ekwipunek : Zapalniczka benzynowa, paczka czekoladowych papierosów, w kaburze czarny rewolwer ASG z pełnym magazynkiem (6 naboi), komórka, pieniądze i scyzoryk.
Inne : Niezrównoważony psychicznie skurwiel. I ma widoczną malinkę na szyi...?
Obrażenia : Rozdarty, opatrzony lewy bok; liczne zadrapania na ciele, szczególnie na plecach (czyli good sex, bo Gilbert).
Bestia : Feniks ‒ Andromeda; Reikon ‒ Ryu.
FUNKCJE : Administracyjny Skurwiel; Mistrz Gry; Strażnik Elementu Otchłani.

STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA] Empty
PisanieTemat: Re: STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA]   STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA] EmptyWto Kwi 23, 2013 7:40 am

Po wielu rozważaniach, jednak zgłoszę tego Take, skoro jest cisza na morzu. Gdyby obyło się bez ankiety, to od razu zaklepuje palenie na stosie, bo przyda się do obmyślonego konceptu, neh. Ale to tak, żeby nie było, jakby ktoś jeszcze chciał się rzucać.

I tak dodatkiem, żeby też nie było, a już mam zaplanowane:
Zdolnością, którą będzie posiadał będzie oddziaływanie na innych, o czym już niektórym prywatnie opowiadałem. Generalnie podczas tego ataku każdy, kto będzie znajdował się w pobliżu, będzie odczuwał ból nie do opisania, który osoby mało wytrwałe może doprowadzić nawet do omdlenia. W każdym razie jest tak silny, że w zasadzie paraliżuje i nie pozwala skupić się na czymkolwiek innym. Czyli wszyscy wkoło mają przesrane.


Ostatnio zmieniony przez Takanori dnia Nie Maj 05, 2013 12:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA] Empty
PisanieTemat: Re: STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA]   STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA] EmptyCzw Kwi 25, 2013 4:51 pm

Ech, ty... nie powinieneś. Znaczy... zły pomysł. (Tak, wiem. Ja ciebie też. T.) Ale co tam;

Przypominam o tym zacnym temacie.
Zapraszamy do zgłoszeń.
My naprawdę nie gryziemy.
Po prostu się zabijamy.
Powrót do góry Go down
Micael
Strach

Micael


Male Dołączył : 07/04/2013
Liczba postów : 58
GHOST : Kundel
Godność : Micael
Wiek : 27
Rasa : Mhhhroczny Sukinkot
Orientacja : homoseksualny
Wzrost i waga : 187/74
Pan/Sługa : Kreuz / -
Znaki szczególne : barabelle na biodrach, ponadprzeciętne ciągoty do zbliżeń
Aktualny wygląd : Krzyżyk: majtasy ze złotymi wszywkami.
Ekwipunek : gumki z logo burdelu, fałszywy uśmieszek, pewność siebie

STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA] Empty
PisanieTemat: Re: STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA]   STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA] EmptyNie Maj 05, 2013 12:21 pm

B chce.
A mi się nie chce przelogować.

Zgłaszam ludzkiego strażnika. Bianeczka sobie była, zdobyła wspomnienie i wszystko pięknie ładnie oprócz tego, że totalnie o tym nie wie. I tak była od dziecka poye...... Dziwna.

Jeżeli ją uznacie, to zaklepuję sobie dzieciństwo Alki przed pierwszą śmiercią. Od zyskania świadomości [bez lat niemowlęcych] aż to feralnego wypadku z Kubusiem.

Mocy żadnych wielkich nie posiada, bo to człowiek. Bardzo ludzki. Za to będzie posiadała kilka anomalii:
- złe reagowanie na innych strażników/ środowiska objęte działaniem ich wspomnienia [reakcji]
Wliczam w to jakieś tam bóle, wymioty, skoki ciśnienia, podłe nastroje, napady wściekłości, chwilowe zmiany osobowości, manię prześladowczą, chuje muje dzikie węże.
- jako, że 'pamięta' Alicję jako ludzkie dziecko, teraz nabawiła się fobii przed jej podobnymi. Nie lubi dzieci, sądzi, iż są bezużyteczne i kruche. Podświadomie oczekuje, że spotka je taki sam los jak Alicję, więc omija je szerokim łukiem.
- Przez pamięć o strachu przed Kubusiem the Ripperem popadła w syndrom sztokholmski. Uwielbia dużych chłopców z dużym mieczem [if U know what I mean]. To by tłumaczyło jej zafascynowanie Mistrzem. Ponadto, zahaczając o jego nienawiść do prostytutek - sama takowych nie trawi [hipokrytka].
- nie jest świadoma posiadania elementu w sobie, aczkolwiek wie o takowych i maniakalnie szuka skurwieli, co je ukrywają, żeby poskładać do kupy i porządnie zabić blondyneczkę. Raz a dobrze. Mimo złych reakcji i tak usilnie dążyć będzie do wydobycia interesujących ją części.
- jeżeli to nie będzie za dużo, B może jeszcze zostać katalizatorem zbiorowych halucynacji emocjonalnych. Bez UFO i innych takich, ale skill [AoE] depresji to już inna sprawa. Taka charyzma no.
Powrót do góry Go down
Lion
Wyśniona Księżniczka

Lion


Dołączył : 03/05/2013
Liczba postów : 456
GHOST : Medyk
Godność : 美桜操美月恋栞蛍さやか甘さ川, względnie Lwiątko bądź 眠る姫君
Wiek : Z wyglądu 15-16~.
Rasa : Zapierdzielająca po cudzych snach? Whatever.
Orientacja : Przedrzeźniaczoseksualna
Wzrost i waga : 148cm/30kg
Partner : Ponoć kociooki Chaos z tęczowym pasemkiem.
Pan/Sługa : `Szefieee~? Kawy~? Rany, Szefie! Tylko pytam, zabierz tę broń!` - Take~. | Tak, tak, Mio by go wytulała, ale nie musi tego ujmować brakiem spacji między wyrazami. Niech idzie być fangirlem gdzieś indziej (T.) - Akira
Znaki szczególne : Mnogość kolczyków w uszach; błękitne włosy; dwukolorowe oczy (lewe błękitne, prawe fioletowe); 3 tatuaże (więcej w informacjach); ...TO MIO, DO CHOLERY~. Całość jest... ugh!
Aktualny wygląd : Będzie w podpisie, geez.
Ekwipunek : W cholerę słodyczy... i jeszcze trochę; telefon komórkowy; klucze do Chatki T... Dwóch Muszkieterów; pluszowy królisio-portfelik z drobniaczkami; malutki, składany wachlarzyk.
Obrażenia : Podłużne blizny na szyi i plecach; ślady po ranie szarpanej na lewym przedramieniu; drobna blizna na prawej łydce.
Bestia : Pegaz ‒ Tsukiyomi.
Multikonta : Jessiątko~... i Shiniątko, wtf.
Fabularnie : Patrol Akatsuki, eeeeyup (albo raczej - posiedzenie z Bobem). | Shetani
FUNKCJE : Strażnik Elementu Otchłani.

STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA] Empty
PisanieTemat: Re: STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA]   STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA] EmptyPią Maj 24, 2013 7:12 am

Dobra, to skoro Czcigodny Brat kazał, to przejmę rolę Eiko jako Strażnika i dowalę ją Mio. Bo chcę do Noth'a. XD

Wspomnienia przejmuję tamte, to jest całą samotność Alicji, bezdenną, niezamieszkaną Otchłań, która jest dosłowną otchłanią i takie tam. Można to podpiąć pod lęk Mio przed samotnością, także się wiąże.

Co do zdolności: przejąć po Eiś nie mogę, skoro Mio geokinezę ma sama w sobie. Także w zamian wzięłabym coś na zasadzie aerokinezy. Dla przykładu: idzie sobie taka Mio, z pierwszym lepszym bishem z kolekcji fazowania (Drozd?), pierdzieli coś o czyjejś zajebistości (Drozda), aż tu nagle łapie wkurwa za kwestionowanie owych poglądów (czyli na pewno nie idzie z Drozdem) i wichura nie z tej ziemi.
Czyli takie Hurr-agany na wyciągnięcie emocji i wspomnień. Oczywiście przy atakach też wystąpią jakieś małe komplikacje.
...ALE TO POGMATWANE, NIC Z TEGO NIE ROZUMIEM. XD
Powrót do góry Go down
Zombie
Pycha

Zombie


Dołączył : 13/04/2013
Liczba postów : 18
VASSELGAR : Król
Godność : Zombie. Pan Zombie. Akceptuje również takie określenia jak Król lub Sze, czasami przeboleje Chanelle, ale jej imienia mogą używać tylko nieliczni. Poza tym teraz jest facetem, więc to byłoby dziwne.
Wiek : Wizualnie jakieś dwadzieścia pięć, może sześć lat.
Rasa : Po tylu śmierciach, zmianach, samobójstwach, podróżach, kolejnych samobójstwach... Aż cud, że pamięta, iż jest Czarnym Rycerzem.
Orientacja : Panseksualny z prywatnym sentymentem do nekrofilii.
Wzrost i waga : Sto dziewięćdziesiąt cztery centymetry wzrostu. A waga wciąż się zmienia, zależnie od ciała. Aktualnie waży sześćdziesiąt jeden kilogramów.
Partner : Cały świat mu kochanką.
Pan/Sługa : Hm..? Każdy jest mu poddany? W końcu nie wolno nikogo dyskryminować.
Znaki szczególne : Szkarłatne włosy, aktualnie lekko kręcone i sięgające ramion.. Do tego dyskretne szwy na całym ciele, plus jeden wyjątkowo widoczny, ciągnący się przez nadgarstek lewej ręki, którą musiał doszyć z innego "modelu", więc dłoń różni się od prawej. Do tego na wpół martwe oczy o kolorze pochmurnego nieba. Co by tu jeszcze... Och, i tak swoją drogą: to trup.
Aktualny wygląd : W informacjach.
Ekwipunek : Nieodłączny wij imieniem Napoleon, pudełko kosztownych cygaretek, scyzoryk i zapasowa igła.
Multikonta : Wata cukrowa.
Fabularnie : Kręci się koło Mio.
FUNKCJE : Strażnik Elementu Otchłani.

STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA] Empty
PisanieTemat: Re: STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA]   STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA] EmptyPią Maj 24, 2013 7:04 pm

Hm... W sumie czemu nie?

Fakt, ostatnio mam problemy z ciągłością bycia na forum, ale niestety zdrowie i praca mnie trochę przygniatały. Chociaż tyle dobrego, że Już mnie pokroili tak jak chcieli i przynajmniej jeden z dwóch tematów zamknęłam. Teraz pozostaje tylko skończyć zgłoszenie i voila! Znów wracam do trucia wam życia swoim jestestwem, cieszycie się?

A dlaczego (choć moje poczucie przyzwoitości i świadomość, że ostatnio jestem tutaj pasożytem) się zgłaszam? Bo Zombie mi po prostu pasuje na takie klimaty. Jest martwa, nie do końca normalna, zadufana w sobie, ale przed wszystkim ma w sobie wystarczająco dużo ikry, żeby robić to, co chce. Jednak tym, co najbardziej mi się podoba, jest to, że zatłuczenie jaj raz a dobrze jest trudniejsze niżby się wydawało, a co do złego stanu... Cóż, jej już chyba nic nie zaszkodzi bardziej. No i jest stara. Bardzo.

Z moich osobistych przemyśleń: prawdziwe ciało Zombie jest elegancko ukryte i zakonserwowane, a jego obecność bardzo oddziałuje na pociąg Vasselgara, który żyje własnym życiem - połączenie tego z "mocą" Strażnika byłoby dość ciekawe, tym bardziej, że poszczególne wagony działają w określony sposób również na tych, którzy do nich wejdą. Dodatkowo Seven jest strażnikiem... Ona jest jego córką... To prawie jak rodzinny biznes!

Tak prezentują się moje (dość chaotyczne zapewne) przemyślenia na temat Zombie. Przepraszam za marnowanie czasu i mam nadzieję, że aż tak nie przesadzam...
Powrót do góry Go down
Czarny Wilk
Nieudany Eksperyment

Czarny Wilk


Male Dołączył : 04/04/2013
Liczba postów : 2332
AKATSUKI : Zastępca; dowódca patroli.
Wzrost i waga : 158 cm. na ledwo 35 kg.
Partner : The truth is you could slit my throat. And with my one last gasping breath. I'd apologize for bleeding on your shirt...
~ wasza pieprzona wysokość.

Aktualny wygląd : PatrolMisja Akatsuki (nielegalny kontrahent)See you in hellDaylight's EndCatch me if You canSalon
Ekwipunek : Klucz do domu Takanoriego.
Inne : RelacjeKontaktObrażenia • Malinki na ciele. Dużo malinek. Taki dalmatyńczyk pod ubraniem. • Ślad po kłach na szyi, aktualnie zasłonięty przez bandaż. • zdarte gardło (efekt: nienaturalna chrypa)
Bestia : Jednorożec - Nutella Azor von Lerłamerlę, Rabbi - Mozart, Nekro - Laien.
Artefakt : Uniwersalny Kluczyk.
FUNKCJE : Kundel administracji; Mistrz Gry; Naczelnik Misji; Strażnik Elementu Otchłani; Uzupełnianie spisu rang specjalnych.

STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA] Empty
PisanieTemat: Re: STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA]   STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA] EmptyNie Maj 26, 2013 5:03 pm

Więc tak. 27 kwietnia raczej już minął. Ale to może i lepiej, zgłosiła się również Zombie i jednocześnie zwolniło się miejsce, bo Eiko odeszła. W takim razie przyjęci wszyscy. Zapraszam do tego tematu. Myślę, że już za moment wszystko się wyjaśni i będzie to można wprowadzić normalnie w fabułę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA] Empty
PisanieTemat: Re: STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA]   STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA] Empty

Powrót do góry Go down
 
STRAŻNICY [ZGŁOSZENIA]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Strażnicy
» Strażnicy Elementu Otchłani
» Zgłoszenia
» Strażnik [ZGŁOSZENIA].

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: 

 :: archiwum :: Pomysły
-
Skocz do:  
_______________________